Najlepsza pielęgnacja włosów
Najlepsza pielęgnacja włosów, Rogacki Studio Martyna Rogacka, Olsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7393765593
Rok założenia:
2019

O firmie

Salon fryzjerski Rogacki Studio znajduje się w Olsztynie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Właścicielką jest Martyna Rogacka .

Oferta

Prowadzimy profesjonalny salon fryzjerski. Współpracujemy ze sprawdzonym partnerem marki Kemon, który ma specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji włosów. W procesie produkcji wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych. Kosmetyki te są dostępne w naszym salonie fryzjerskim.

W naszym salonie fryzjerski Rogacki Studio oferujemy:
  • układanie włosów
  • zabiegi na włosy
  • strzyżenie
  • farbowanie włosów
Dodatkowo zajmujemy się układaniem fryzur, fryzurami ślubnymi oraz okazjonalnymi. Dużym zainteresowaniem cieszy się balayage, który polega na stworzeniu na głowie naturalnie wyglądających pasemek, w różnych kolorach. Ponadto oferujemy zabiegi regeneracyjne i wygładzające.

Oferta salonu skierowana jest do kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Rogacki Studio w Olsztynie.

Artykuły

Jak wybrać najlepszego fryzjera?
Jak wybrać najlepszego fryzjera?
Poszukiwania odpowiedniego fryzjera mogą być długie i oparte na wielu błędach i fryzurach z których nie będziemy zadowoleni, znajdziemy idealnego specjalistę.

Wideo

Kontakt

Kontakt Rogacki Studio Martyna Rogacka

Rogacki Studio Martyna Rogacka, Olsztyn

Opinie (3)

Opinie o firmie Rogacki Studio Martyna Rogacka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ida
Ida
5.0
22.11.2019
Najlepszy salon w jakim byłam. Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia. Fryzura układa się świetnie, także po wyjściu z salonu.
Jagoda
Jagoda
5.0
09.09.2019
Bardzo serdecznie polecam ten salon. Pani fryzjerka bardzo profesjonalna, włosy po farbowaniu wyglądają świetnie. Dodatkowo można zakupić dobre kosmetyki do pielęgnacji w domu.
Anita
Anita
5.0
13.07.2019
Polecam serdecznie, naprawdę rewelacyjna pielęgnacja włosów, w końcu wyglądają świetnie, są odżywione i mają piękny kolor. Wszystko to jest zasługą świetnej fryzjerki.