Produkcja reklamy wizualnej
Produkcja reklamy wizualnej, Rodland Marek Nasiński, Blizne Jasińskiego

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5272026708
REGON: 011125121
Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba firmy Rodland prowadzonej przez Marka Nasińskiego znajduje się w Bliznem Jasińskiego, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 1995 roku.

Oferta

Naszą specjalnością jest produkcja reklamy wizualnej. Wszystkie prace wykonujemy kompleksowo - od projektu reklamy wizualnej zaczynając, aż po serwis. Zajmujemy się oklejaniem witryn i innych powierzchni aplikacjami z folii oraz montażem folii okiennych. Do naszych zadań należy też zmiana koloru samochodów i oklejanie pojazdów.

W ofercie naszej firmy można znaleźć:
  • szyldy
  • bannery promocyjne
  • tablice reklamowe
  • kasetony i neony reklamowe
  • litery przestrzenne, także ze stali nierdzewnej
Do jednej z najbardziej popularnych form wizualnej reklamy zewnętrznej należą kasetony. Są one łatwo zauważalne, a odpowiednio zaprojektowane stanowią idealną wizytówkę firmy, co może skłonić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty. Mamy bardzo dobrze wyposażony park maszynowy, w którym produkujemy m.in. znaki i litery przestrzenne. Należą one do jednych z najatrakcyjniejszych i najbardziej efektywnych form reklamy wizualnej. Jako eksperci w tym zakresie możemy pochwalić się wykonaniem dużej liczby projektów na terenie całego kraju.

Nasi klienci coraz częściej korzystają z opcji, jaką jest grafika na samochodach. Aktualnie oklejanie pojazdów folią samoprzylepną to już nie tylko pojedyncze litery układające się w nazwę firmy na danej części samochodu, ale także rozmaite wzory, które mogą znaleźć się na całej jego powierzchni. Jedyne ograniczenie, jakie istnieje to wyobraźnia.

Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z oferty firmy Rodland. W celu zapoznania się ze szczegółami zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Rodland Marek Nasiński

Rodland Marek Nasiński, Blizne Jasińskiego

Opinie (0)

Opinie o firmie Rodland Marek Nasiński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.