Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8992507277
REGON: 932998942
KRS: 0000205818
Rok założenia:
2004
Branża:

O firmie

Spedycja, Robert Muller sp. z o.o., Wrocław Robert Müller – to nazwisko właściciela i zarazem nazwa międzynarodowej grupy firm, obecnej od 2004 roku również we Wrocławiu. Pozostając przedsięwzięciem rodzinnym, prowadzonym w trzecim już pokoleniu przez właścicieli, grupa Robert Müller jest ważnym ogniwem międzynarodowych sieci transportowych. Naszym polskim klientom oferujemy usługi w zakresie międzynarodowej spedycji drogowej i morskiej oraz logistyki w oparciu o własne terminale i magazyny w Niemczech i we Francji.

Oferta

W czym specjalizuje się przedsiębiorstwo Robert Muller z Wrocławia?

Nasze przedsiębiorstwo od lat zajmuje się spedycją, transportem i logistyką. Nasza działalność obejmuje teren całej Europy. Oferujemy międzynarodowe przewozy drogowe, specjalizujemy się w spedycji drobnicowej i niecałopojazdowej – tj. partii towaru od jednej do kilkunastu palet.

Jeśli ładunek wymaga przewozu bezpośredniego, tj. bez przeładunków, znajdziemy dla Państwa odpowiedniego przewoźnika. Organizujemy:
  • przewozy całopojazdowe
  • przewozy pojazdami o różnym typie zabudowy
Jakie rozwiązania transportowe oferuje wrocławska firma Robert Muller?

Staramy się znaleźć rozwiązania optymalne dla Klienta – zależnie od tego, czy przewóz jest pilny, czy ważniejsza jest cena. Oprócz jednorazowych przewozów oferujemy również składowanie towarów i ich dystrybucję na terenie Zachodniej Europy, zwłaszcza Niemiec, Francji i tzw. Beneluxu. Organizujemy też transport transoceaniczny, wraz z obsługą i ewentualnym składowaniem w porcie.

Co należy do atutów Robert Muller z Wrocławia?

Naszym atutem jest przynależność do międzynarodowej grupy firm o uznanej renomie, uczestniczącej w Cargoline i 24 Plus - międzynarodowych systemach przewozów ładunków drobnicowych. Mamy więc partnerskie spedycje w wielu krajach. System regularnych połączeń liniowych, realizujących przewozy zbiorowe drobnicy, obejmuje teren całej Europy. Nasz centralny terminal przeładunkowy znajduje się w gospodarczym centrum Europy – niedaleko styku granic Niemiec, Francji i Luksemburga. Mamy też kilka własnych placówek we Francji oraz w Niemczech – w tym w Hamburgu, z własnymi magazynami w pobliżu portu, agencją celną itp.

Pracownicy naszej spedycji płynnie posługują się językiem niemieckim. Oferujemy na życzenie dodatkowe ubezpieczenie transportowe. Cieszymy się opinią solidnego płatnika.

Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Robert Muller sp. z o.o.

Robert Muller sp. z o.o., Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Robert Muller sp. z o.o.