Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6191399699
Rok założenia:
2020

Polecane oferty

Naszą specjalnością jest tworzenie mebli tapicerowanych oraz szeroko rozumiane tapicerstwo. Usługi ...
Łomża, al. marsz. Piłsudskiego 78
Pianka poliuretanowa ma wiele zastosowań, w tym używana jest w przemyśle meblarskim. Przerobem pian...

O firmie

Siedziba firmy Rob-Son znajduje się w Szalonce, w województwie wielkopolskim. Zakład zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych. Jego właścicielem jest Robert Dąbek. Drugi telefon, pod którym można się skontaktować z firmą to 583 611 594.

Oferta

Szukając wyposażenia do domu albo mieszkania warto zainteresować się meblami produkowanymi przez Rob-Son. Firma ma doświadczenie w produkcji gotowych wyrobów meblarskich oraz przygotowuje meble na specjalne zamówienie. Oferuje przede wszystkim wyroby tapicerowane. Wyróżniają się estetycznym wykończeniem, różnymi tkaninami obiciowymi i wieloma wariantami kolorystycznymi. Są przy tym wygodne, wytrzymałe i konkurencyjne cenowo. Oferta Rob-Son obejmuje m.in.:
  • narożniki tapicerowane z funkcją spania,
  • kanapy rozkładane,
  • pufy tapicerowane,
  • fotele tapicerowane,
  • wersalki tapicerowane,
  • tapczany tapicerowane.
Narożniki poza dużą powierzchnią do spania wyposażone są w duże poduszki i pojemniki na pościel. Wykonywane są wypoczynki lewe oraz prawe.

Te i pozostałe meble produkowane są w różnych stylach, w tym skandynawskim. Dostarczane są przez firmę na terenie całej Polski w elementach do samodzielnego złożenia. Firma zapewnia szybkie realizowanie zamówień oraz konkurencyjne ceny.

Dodatkowe informacje o ofercie można uzyskać, kontaktując się telefonicznie albo odwiedzając należący do Rob-Son profil na FB.


Kontakt

Kontakt Rob-Son Robert Dąbek

Rob-Son Robert Dąbek, Szalonka

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Rob-Son Robert Dąbek


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi