Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9511194197
REGON: 013034760
Rok założenia:
2000

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Rob-Net. Łaski R." to punkt znajdujący się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim, który zapewnia rzetelną, kompleksową i profesjonalną pomoc obejmująca usługi świadczone przez pogotowie ratunkowe. Doświadczeni i wysoce wykwalifikowani ratownicy medyczni pracują w naszym zespole, a do ich obowiązków należy udzielanie pierwszej pomocy oraz opieka nad poszkodowanymi podczas transportu do szpitala.

Numer telefonu 603 593 092 przeznaczony jest do kontaktowania się z naszymi kompetentnymi pracownikami. Drogą telefoniczną można nas poinformować o występującym zagrożeniu zdrowia lub życia ludzi. Dzwoniąc, mogą być Państwo pewni, że uzyskają pomoc wykwalifikowanych służb ratownictwa medycznego.

Siedziba "Rob-Net. Łaski R." jest zlokalizowana na ulicy Strzeleckiego 6 lok. 26 w miejscowości Warszawa. Aby skontaktować się z nami korespondencyjnie, należy posłużyć się kodem pocztowym: 02-776 Warszawa. Posiadamy indywidualny NIP 9511194197 pod którym "Rob-Net. Łaski R." jest zapisana w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej). Z kolei numer REGON to: 013034760.

Kontakt

Kontakt Rob-Net. Łaski R.

Rob-Net. Łaski R., Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Rob-Net. Łaski R.