Antykwariat i zakład renowacji antyków
Antykwariat i zakład renowacji antyków, Retro - Paweł Dereń, Kępnica

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
07:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7532243161
REGON: 160056640
Rok założenia:
2004

O firmie

Antykwariat i zakład renowacji antyków Retro znajduje się w Nysie, na terenie województwa opolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku. Właścicielem firmy jest Paweł Dereń.

Oferta

Meble antyczne znacznie różnią się od tych współczesnych, główną zaletą jest jakość wykonania oraz materiał. Antyki wykonane są z drewna, które doskonale znosi upływ czasu. Obecnie coraz więcej osób kupuje właśnie takie meble, które przetrwają każdą próbę czasu. W naszym antykwariacie nie tylko znajdą Państwo meble z minionych epok ale również skorzystają z usług renowacji antyków.

Oferta firmy obejmuje:
  • meble eklektyczne,
  • meble secesyjne,
  • meble ludwikowskie,
  • meble Biedermeier,
  • meble z lat XX-stych.
Wśród proponowanych antyków znajdą Państwo witryny, biurka, biblioteki, komody, a także bufety i kredensy. Oferowane przez nas meble są w bardzo dobrym stanie. Nie oferujemy mebli, które były bardzo zniszczone przed renowacją, dlatego Klienci mogą być pewnie, że zakupione u nas antyki posłużą przez wiele lat.

Do renowacji wykorzystywane są wysokiej jakości środki i materiały, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zapewnia pełną satysfakcje Klienta. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej aukcji na allegro.

Zapraszamy do skorzystania z oferty antykwariatu Retro z Nysy.

Artykuły

Antyki - skarby historii we współczesnych wnętrzach
Antyki - skarby historii we współczesnych wnętrzach
Antyczne meble to cenny nabytek dla każdego miłośnika rzeczy nietypowych. Można je znakomicie wkomponować w nowoczesne wnętrza, zarówno większe i mniejsze.

Wideo

Kontakt

Kontakt Retro - Paweł Dereń

Retro - Paweł Dereń, Kępnica

Opinie (1)

Opinie o firmie Retro - Paweł Dereń

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarosław
Jarosław
5.0
31.05.2019
Jestem bardzo zadowolony z renowacji komody, która jest w naszej rodzinie od wielu lat. Babcia była zachwycona kiedy zobaczyła odrestaurowaną komodę. Nie mogła uwierzyć, że to ten sam mebel.