Przepyszne jedzenie i najlepsza obsługa
Przepyszne jedzenie i najlepsza obsługa, Restauracja Stodoła, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9671189733
REGON: 389915560
Rok założenia:
2021

O firmie

Restauracja Stodoła znajduje się w Bydgoszczy na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Serwujemy przepyszne jedzenie i zajmujemy się organizacją imprez. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Restauracja Stodoła w Bydgoszczy to miejsce, w którym króluje wyśmienite domowe jedzenie. Znakomitej kuchni towarzyszy u nas miła obsługa, która służy pomocą w doborze dań i napojów.

Wyjątkowego charakteru wnętrzu nadają masywne drewniane stoły. U nas poczujecie się swobodnie, zrelaksujecie i posmakujecie najlepszych potraw kuchni polskiej. Serwujemy obiady domowe i dania z grilla.

Mamy przestronną salę bankietową, które idealnie nadaje się na różnego rodzaju imprezy okolicznościowego. Polecamy się wszystkim osobom, które planują powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Organizacja wesela w naszym lokalu to gwarancja doskonałej kuchni, profesjonalnej obsługi i niezapomnianych wrażeń. Organizujemy też inne imprezy, takie jak między innymi stypy czy chrzciny.

Chcecie dobrze zjeść? A może szukacie miejsca, w którym zorganizujecie przyjęcie weselne lub inny event? Zamówcie stolik lub zarezerwujcie salę!


Artykuły

Zorganizuj wesele w Restauracji Stodoła w Bydgoszczy
Zorganizuj wesele w Restauracji Stodoła w Bydgoszczy
Restauracja Stodoła to wyjątkowe wnętrza i pyszne jedzenie, dlatego w restauracji tej można zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne. Dowiedz się więcej.
Restauracja Stodoła w Bydgoszczy, czyli tradycyjny smak w oryginalnej formie
Restauracja Stodoła w Bydgoszczy, czyli tradycyjny smak w oryginalnej formie
Restauracja Stodoła w Bydgoszczy to doskonałe miejsce na pyszny obiad w gronie najbliższych. Sprawdź doskonałą domową kuchnię, podaną w artystyczny sposób!

Wideo

Kontakt

Kontakt Restauracja Stodoła

Restauracja Stodoła, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Restauracja Stodoła


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.