Wina i smaczne dania obiadowe
Wina i smaczne dania obiadowe, Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek, Gliwice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6312282276
REGON: 240836936
Rok założenia:
2008

O firmie

Restauracja Siedlisko i winiarnia Korek w Gliwicach to prawdziwa perła dla smakoszy. To miejsce, gdzie można odkryć wyjątkowe potrawy, które zaskakują smakiem i aromatem, a także wina. Atmosfera naszego miejsca jest idealna do relaksu i celebracji każdego posiłku.

Oferta

Winiarnia Korek, od lat zaangażowana w import win, szczyci się bogatą ofertą przede wszystkim alzackich win, choć nie brakuje w niej trunków z innych rejonów Europy. Każde z naszych win to starannie wybrane pozycje, którymi chcemy podzielić się zarówno z indywidualnymi klientami, jak i z firmami, takimi jak restauracje, kawiarnie czy sklepy.

Nasza restauracja Siedlisko to miejsce, gdzie nowoczesna kuchnia polska i europejska spotyka się z perfekcyjnym przygotowaniem. Proponujemy Państwu szeroki wybór dań - od przystawek, przez zupy, dania główne, aż po desery. Wśród nich znajdują się ryby, owoce morza, naleśniki, placki, pierogi i wiele rodzajów mięs.

Siedlisko to również doskonałe miejsce na imprezy firmowe i rodzinne. Z przyjemnością przyjmujemy u siebie organizatorów koncertów kameralnych jazzu i muzyki dawnej. Wyjątkowym zdarzeniem w naszym kalendarzu są festiwale win, które łączą degustację doskonałych trunków z muzyką na żywo.

Zapraszamy do odkrycia naszej oferty w Gliwicach, gdzie każda wizyta stanie się niezapomnianym doświadczeniem kulinarnym.

Kontakt

Kontakt Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek, Gliwice

Opinie (0)

Opinie o firmie Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi