Oferujemy pyszne wina i smaczne dania obiadowe
Oferujemy pyszne wina i smaczne dania obiadowe, Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek, Gliwice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6312282276
REGON: 240836936
Rok założenia:
2008

O firmie

Nasza restauracja i winiarnia zlokalizowana jest w Gliwicach, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od 2008 roku. Osobą decyzyjną w firmie jest Jakub Lubina. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Specjalizujemy się w winach alzackich. Proponujemy tylko te wina, których sami próbowaliśmy i uznaliśmy, że są godne polecenia. Posiadamy bogaty wybór win z całej Europy. Serwujemy wyłącznie unikatowe produkty, których nie znajdziecie na sklepowych półkach. Ofertę kierujemy do sklepów, restauracji i klientów indywidualnych. W naszej restauracji możecie zjeść Państwo dania kuchni polskiej i zagranicznej. Proponujemy zarówno zupy, dania głównie jak i desery.
W naszym menu znajdziecie Państwo:
  • zupy
  • ryby
  • owoce morza
  • naleśniki
  • placki
  • pierogi
  • wiele rodzajów mięsa
Ponadto oferujemy szeroką gamę festiwalowych win. Umożliwiamy Klientom też ich degustację. Udostępniamy nawet miejsce na firmowe imprezy. Nie ograniczamy się w swojej działalności, dlatego zajmujemy się projektowaniem stylowych piwniczek z winem. Dania przygotowywane są przez wykwalifikowanych kucharzy z wysokiej jakości produktów, które dostarczane są każdego dnia do naszej restauracji. Realizujemy zamówienia na specjalne życzenia klientów. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i niezapomniane doznania smakowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek

Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek, Gliwice

Opinie (0)

Opinie o firmie Restauracja Siedlisko Winiarnia Korek

Tagi