Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7381064287
REGON: 490664246
Rok założenia:
2021

O firmie

Restauracja Magnolia to lokal gastronomiczny, który prowadzi Regina Tokarz. Znaleźć nas można w Kąclowej na terenie województwa małopolskiego. Naszą specjalnością są dania kuchni polskiej.

Oferta

Zapraszamy na smaczne i tanie domowe obiady, które serwujemy na miejscu i na wynos. W naszej karcie znaleźć można takie tradycyjne dania jak rosół, dewolaj, kotlet schabowy, placek po węgierski, naleśniki na słodko i na słono, pierogi i wiele innych. Jesteśmy pewni, że u nas zarówno mniejsi klienci, jak i dorośli znajda coś dla siebie. Przygotowujemy potrwawy na miejscu według tradycyjnych receptur. Naszą kartę uzupełnia spory wybór pizzy i desery.

Poza tym jako restauracja oferujemy również:
  • catering z dowozem do klienta,
  • organizację rodzinnych imprez okolicznościowych,
  • organizację imprez firmowych.
Podczas organizacji imprez okolicznościowych zadbamy o wszystko - pomożemy w wyborze dań do menu, a także zapewnimy profesjonalną obsługę kelnerską. Jesteśmy dla Państwa otwarci przez 7 dni w tygodniu, a Restauracja Magnolia to świetne miejsce na obiad lub kolację z rodziną albo ze znajomymi.

Serdecznie zapraszamy do Kąclowej!

Wideo

Kontakt

Kontakt Restauracja Magnolia Regina Tokarz

Restauracja Magnolia Regina Tokarz, Kąclowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Restauracja Magnolia Regina Tokarz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.