Kieruje nas pasja do włoskiego jedzenia!
Kieruje nas pasja do włoskiego jedzenia!, Restauracja Lipari, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251697051
REGON: 384132764
Rok założenia:
2019

O firmie

Restauracja Lipari to idealne miejsce, aby dobrze zjeść i zasmakować kuchni włoskiej. Znajdujemy się w Warszawie. Właścicielem jest Sebastian Wądołkowski.

Oferta

Oferujemy naszym gościom dania kuchni włoskiej. Stanowimy odpowiednie miejsce na obiady rodzinne, spotkania ze znajomymi czy też organizację imprez okolicznościowych. Klientów obsługujemy i gościmy na dole naszej restauracji. Znajduje się tam też antresola i jeden z najpiękniejszych ogródków restauracyjnych w całej Warszawie. Udostępniliśmy też kącik zabaw dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy osobne menu. Mamy też menu weekendowe. Zaoferować możemy szeroki wybór alkoholi.

Podajemy pizzę, przystawki, zupy, dania główne, desery i sałaty. Serwujemy też pastę i risotto. Goście mogą spróbować u nas dań takich jak:
  • tatar z tuńczyka,
  • liguryjska zupa rybna,
  • krewetki z salami picante,
  • fondant czekoladowy.
Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę oraz dowóz zamówień na terenie Ursynowa. Zajmujemy się też organizacją przyjęć okolicznościowych takich jak:
  • chrzciny,
  • komunie,
  • spotkania biznesowe,
  • imprezy integracyjne,
  • Wigilie dla firm i grup prywatnych.
Organizujemy też spotkania przedświąteczne. W naszej restauracji znajduje się sala dolna na 40 osób i antresola na 35 osób.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Artykuły

Jak zachować się we włoskiej restauracji?
Jak zachować się we włoskiej restauracji?
Nie każdy człowiek chodzi codziennie do włoskiej restauracji. Co warto wiedzieć na temat zwyczajów i potraw, aby nie popełnić gafy? Czego koniecznie spróbować?

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Restauracja Lipari

Restauracja Lipari, Warszawa

Opinie (5)

Opinie o firmie Restauracja Lipari

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
20.11.2020
Lokal jest czysty, przestronny i ma swój klimat, a dania są nieziemsko dobre!
Iwona
Iwona
5.0
13.09.2020
Przepyszne dania kuchni włoskiej, wpadnijcie tam!
Sylwia
Sylwia
4.0
02.07.2020
Organizowałam u nich komunie mojej córki, wystrój był świetny, moi goście byli zachwyceni daniami, które podali kelnerzy restauracji Lipari. Polecam!
Łukasz
Łukasz
5.0
04.05.2020
Przychodzimy z rodziną co tydzień do tej restauracji. Za każdym razem próbujemy innego dania, każde, które do tej pory jedliśmy, nam zasmakowało.
Artur
Artur
4.0
29.03.2020
Polecam, oferują dania pełne smaku. Dbają o estetykę dań i dobre samopoczucie Klienta w restauracji. Warto do nich zajrzeć.