Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Toruń w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Kopernika 40. Korespondencyjny kod pocztowy to: 87-100 Toruń. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.0093573497528N, 18.6025273184924E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: rezerwacje@jimmys.pl. "Restauracja Jimmy’s Steakhouse" to firma działająca w branży Restauracje amerykańskie.

"Restauracja Jimmy’s Steakhouse" oferuje obszerne menu smacznych dań, zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich oraz kompleksowe usługi gastronomiczne dostosowane do indywidualnych wymagań, w szczególności przy organizacji uroczystości rodzinnych i spotkań biznesowych. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 722 122 200 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Restauracja Jimmy’s Steakhouse

Restauracja Jimmy’s Steakhouse, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Restauracja Jimmy’s Steakhouse