Organizacja imprez okolicznościowych
Organizacja imprez okolicznościowych , Restauracja i Centrum Konferencyjne Fiesta, Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:00
Wt.
07:30 - 15:00
Śr.
07:30 - 15:00
Cz.
07:30 - 15:00
Pt.
07:30 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7120157334
REGON: 430008780
Dodatkowe kontakty:

506 101 522

Rok założenia:
1991

O firmie

Restauracja i Centrum Konferencyjne Fiesta znajdują się w Lublinie. Obiekt należy do Polskiego Związku Motorowego i od wielu lat świadczy usługi w zakresie noclegów, konferencji i gastronomii. Jest idealnym miejscem dla osób odwiedzających miasto w celach biznesowych i turystycznych.

Oferta

Fiesta to wyjątkowe miejsce na mapie Lublina. To tutaj można dobrze zjeść, doskonale się bawić, a po skończonej imprezie wygodnie wyspać. Obiekt został zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym stylu, a zatrudniony w nim personel dba na każdym kroku o gości. W restauracji serwowane są smakowite dania kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej, przyrządzane na podstawie sprawdzonych przepisów, z najlepszych jakościowo składników. Kuchnia przygotowuje śniadania, obiady i kolacje, w tym catering na rozmaite imprezy okolicznościowe, np. plenerowe. Obsługa cateringowa obejmuje spotkania biznesowe i różne imprezy okolicznościowe, które mogą się odbywać w obiekcie. Fiesta ma doświadczenie w takich usługach jak:
  • organizacja wesel
  • organizacja chrzcin
  • organizacja komunii
  • organizacja szkoleń
  • organizacja konferencji
Dla uczestników szkoleń i konferencji przygotowano dwie sale dla ponad 100 i ponad 200 gości. Obie wyposażono w liczne sprzęty audiowizualne. W przerwach uczestnicy mogą skorzystać z oferty lunchowej i menu kawowego, a po wyczerpującym dniu udać się do jednego z hotelowych pokojów. Na gości czekają apartamenty oraz pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Każdy wyposażono w łazienkę, telewizor i radio. Oczywiście w cenie noclegu znajduje się śniadanie.

Więcej informacji dotyczących restauracji Fiesta, np. menu weselne, znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Restauracja i Centrum Konferencyjne Fiesta

Restauracja i Centrum Konferencyjne Fiesta, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Restauracja i Centrum Konferencyjne Fiesta