Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7343069609
REGON: 492953919
KRS: 0000223865
Rok założenia:
2004

Polecane oferty

Apartament przy jeziorze Czorsztyńskim to idealne miejsce dla całej rodziny! Wynajmujemy pokoje noc...
Białka Tatrzańska, Środkowa 161a
Proponujemy Państwu nocleg w urokliwym miejscu i rodzinnej atmosferze. Z powodzeniem prowadzimy nas...
Białka Tatrzańska, Kaniówka 31a
Tatry to najchętniej odwiedzane przez turystów góry w Polsce. Osoby pragnące poznać to wspaniałe mi...
Oferujemy Państwu komfortowe pokoje noclegowe 2-, 3-osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazie...

O firmie

Dom Wczasowy Rest sp. z. o. o. działa od 2004 roku. Zlokalizowany jest w Bartkowej-Posadowej, w powiecie nowosądeckim, na terenie województwa małopolskiego. Oferujemy kompleksowy wypoczynek nad brzegiem malowniczego jeziora.

Oferta

Oferujemy pawilony mieszkalne dla podróżnych i osób, które chcą w spokoju i ciszy spędzić wolny czas. W naszej placówce znajduje się dwieście miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych. Do dyspozycji naszych gości jest sala konferencyjna, kawiarnia, a także miejsce, gdzie można spożyć posiłek.

Na terenie ośrodka wczasowego znajdują się boiska, plac zabaw dla dzieci, a dla najmłodszych ogródek zabaw z basenikiem. Od wiosny do jesieni po wodach Jeziora Rożnowskiego kursuje statek, którym można wybrać się w krótki rejs. Plażowicze znajdą dla siebie wygodne miejsce na plaży oraz mogą skorzystać ze strzeżonego miejsca do kąpieli. Udostępniamy także pomoc dla wędkarzy oraz zadaszone miejsca na ognisko i grill.

W okolicy znajduje się aeroklub, który oferuje samolotowe loty widokowe. Osoby, które uprawiają czynnie sport mogą wybrać się na wycieczkę przepięknymi trasami spacerowymi po Pogórzu Karpackim. Tam mogą podziwiać krystalicznie czyste akweny, w których można uprawiać sporty wodne. Nasz ośrodek jest przystosowany dla rodzin z dziećmi. Ofertę kierujemy również do szkół oraz grup firmowych.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Rest sp. z o.o.

Rest sp. z o.o., Bartkowa Posadowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Rest sp. z o.o.