Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992390846
REGON: 932283309
KRS: 0000759679
Rok założenia:
2018

Polecane oferty

W Virgo świadczymy usługi informatyczne i telekomunikacyjne. Nasz zespół składa się z wykwalifikowa...
Oferujemy sprzedaż, wdrożenia oraz serwis oprogramowania. Wykonujemy również integrację systemów in...
Zaproponować możemy Państwu realizację kopii zapasowych dysków twardych oraz odtwarzanie danych po ...

O firmie

Na rynku krajowym z powodzeniem działamy od 2001 roku i kontynuujemy działalność prowadzoną od 1992 roku przez Reset Computer Systems. Siedziba firmy Reset2 znajduje się we Wrocławiu. Ofertę kierujemy do różnego rodzaju firm i instytucji.

Zgodnie z umową podpisaną w 2004 roku zostaliśmy partnerem firmy SAP w zakresie rozwiązań komplementarnych (SAP Software Partner) i stworzyliśmy specjalną wersję programu R2płatnikPRO dedykowaną dla systemu SAP Business One.

Oferta

Specjalizujemy się w tworzeniu, sprzedaży i wdrażaniu systemów informatycznych, które ułatwiają zarządzanie firmą. Nasze produkty podzieliliśmy na trzy grupy:
  • Standard dla małych i średnich firm
  • PRO dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz
  • SBO dla użytkowników SAP Business One
Zajmujemy się tworzeniem programów księgowych. Oferujemy klientom zakup programów: R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO. Oprogramowanie firmy Reset2 ułatwia prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, w tym naliczanie wynagrodzenia dla pracowników. Prowadzimy również sprzedaż programów do obliczania podatków i fakturowania.

Dysponujemy programami wspierającymi pozostałe aspekty działalności firmy. Proponujemy zakup oprogramowania R2fkPRO, R2fk i R2księga, systemu obsługi sprzedaży i magazynu R2faktury, a także wspierających zarządzanie i obsługę środków trwałych programów R2środkiPRO oraz R2środki.

O renomie naszych produktów świadczy fakt, że są chętnie wykorzystywane przez rozmaite biura rachunkowe. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu programów dla firm. Zapewniamy fachowe doradztwo w doborze najodpowiedniejszego systemu informatycznego zgodnego z profilem prowadzonej przez klienta działalności.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i nawiązania owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt Reset2 Oprogramowanie Sp. z o.o. Sp.k.

Reset2 Oprogramowanie Sp. z o.o. Sp.k., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Reset2 Oprogramowanie Sp. z o.o. Sp.k.