Wynajem i sprzedaż rusztowań
Wynajem i sprzedaż rusztowań, Renova, Końskie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6581262376
Rok założenia:
2002

O firmie

Siedziba naszej firmy Renova znajduje się w Końskich, w powiecie koneckim, w województwie świętokrzyskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2001 roku, co sprawia, że jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferta

Na rynku działamy jako producent rusztowań elewacyjnych. Oferowane przez nas rusztowania posiadają certyfikaty UE typu MPI CW 65. Ponadto zajmujemy się wykonawstwem konstrukcji stalowych i garaży, które wykonujemy według dostarczonych nam projektów. Mamy szeroki wybór rusztowań elewacyjnych i przejezdnych. Nasz asortyment cechuje trwałość i staranne wykonanie. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie użytkowania rusztowań.

Dodatkowo działamy jako autoryzowany dealer rusztowań przejezdnych aluminiowych marki Evolution i jako dystrybutor rusztowań Krause. Posiadamy zarówno rusztowania nowe, jak i używane. Uzupełnienie oferty stanowią akcesoria rusztowaniowe. Zapewniamy transport rusztowań pod wskazany przez klienta adres. Mamy bardzo korzystne oferty leasingowe. Aktywnie współpracujemy z liderem z branży usług leasingowych – Europejskim Funduszem Leasingowych.

Zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej działalności.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Zasady używania rusztowania na budowie
Zasady używania rusztowania na budowie
Rusztowanie pozwala na wygodne wykonywanie prac na wysokości. Żeby obyło się bez nieszczęśliwych wypadków, trzeba jednak trzymać się pewnych zasad.

Kontakt

Kontakt Renova

Renova, Końskie

Opinie (0)

Opinie o firmie Renova