Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6581262376
Rok założenia:
2002

Polecane oferty

BestTap Starachowice specjalizuje się w projektowaniu i montażu urządzeń stalowych przeznaczonych d...
Firma Mont-Mar z Wierzbicy powstała z myślą o projektowaniu, wykonywaniu oraz montażu konstrukcji s...
Specjalnością firmy S.G.W. Konstrukcje jest projektowanie, produkcja i montaż obiektów o konstrukcj...
Nasza firma od 15 lat wykonuje prace antykorozyjne. Należy do nich między innymi piaskowanie, czyli...

O firmie

Siedziba naszej firmy Renova znajduje się w Końskich, w powiecie koneckim, w województwie świętokrzyskim. Jesteśmy producentem wysokiej jakości rusztowań budowlanych. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2001 roku, co sprawia, że jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą również na stronie internetowej.

Oferta

Firma Renova to profesjonalny producent rusztowań elewacyjnych. Oferowane przez nas rusztowania posiadają certyfikaty UE typu MPI CW 65. Ponadto zajmujemy się wykonawstwem konstrukcji stalowych i garaży, które wykonujemy według dostarczonych nam projektów. Nasza podstawowa oferta to:
  • sprzedaż rusztowań jezdnych,
  • wynajem rusztowań jezdnych,
  • lekkie konstrukcje stalowe,
  • hale.
Mamy szeroki wybór rusztowań elewacyjnych i przejezdnych. Nasz asortyment cechuje trwałość i staranne wykonanie. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie użytkowania rusztowań.

Dodatkowo działamy jako autoryzowany dealer rusztowań przejezdnych aluminiowych marki Evolution i jako dystrybutor rusztowań Krause. Posiadamy zarówno rusztowania nowe, jak i używane. Uzupełnienie oferty stanowią akcesoria rusztowaniowe. Zapewniamy transport rusztowań pod wskazany przez klienta adres. Mamy bardzo korzystne oferty leasingowe. Aktywnie współpracujemy z liderem z branży usług leasingowych – Europejskim Funduszem Leasingowych.

Zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej działalności.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Kontakt

Kontakt RENOVA

RENOVA, Brody

Opinie (0)

Opinie o firmie RENOVA