Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7290203145
Rok założenia:
1991

O firmie

Siedziba biura Renia zlokalizowana jest w Łodzi. Specjalizujemy się w usługach rachunkowych. Działalność prowadzimy nieustannie od ponad dwudziestu lat, a dokładnie od 1991 roku. Mamy doświadczenie oraz kwalifikacje, które są gwarancją wysokiej jakości usług. Właścicielem naszego biura jest Renata Walczak.

Oferta

W biurze Renia Klientom pomagamy założyć działalność gospodarczą, prowadzimy ich przez wszystkie prawne zawiłości i reprezentujemy przed urzędami. Zajmujemy się także prowadzeniem firmowych ksiąg handlowych oraz ksiąg zawierających informacje o przychodach i rozchodach.

Nie wyczerpuje to naszej oferty, ponieważ rozliczamy należności względem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i urzędu skarbowego oraz prowadzimy rejestry podatku od towarów i usług. Klienci biura mogą również liczyć na stały nadzór księgowy oraz sporządzanie deklaracji podatkowych. Na życzenie Klientów doradzamy także najkorzystniejszą formę opodatkowania i prowadzimy dokumentację ryczałtową. W ramach kompleksowej oferty służymy również poradami dotyczącymi innych aspektów działalności gospodarczej, przygotowujemy analizy finansowo-ekonomiczne i sporządzamy wnioski kredytowe.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Renata Ewa Walczak Renia Biuro Rachunkowe

Renata Ewa Walczak Renia Biuro Rachunkowe, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Renata Ewa Walczak Renia Biuro Rachunkowe