Kompleksowe rozwiązania z lekkiej obudowy
Kompleksowe rozwiązania z lekkiej obudowy, Remo Sp. z o.o. sp.k., Kowanówko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6060097710
REGON: 365960970
Dodatkowe kontakty:

600 210 061

Rok założenia:
2016

O firmie

Siedziba firmy Remo znajduje się w Kowanówku, w powiecie obornickim, w województwie wielkopolskim. Posiadamy ugruntowaną pozycję w branży, działalność prowadzimy nieprzerwanie od 28 lat, dostarczając klientom sprawdzone rozwiązania. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja i montaż hal stalowych z płyt warstwowych.

Oferta

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji hal stalowych, w tym hal produkcyjnych i magazynowych.
Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników i bogate zaplecze sprzętowe pozwala nam zrealizować każde zlecenie na wykonanie konstrukcji stalowej, według projektów własnych jak i tych powierzonych przez klienta.

Hale budujemy, pełniąc rolę generalnego wykonawcy. Wykonujemy także termomodernizacje już istniejących hal. Realizacja rozpoczyna się od wizji obiektu i wyceny wstępnej. Następnie przygotowywane są dokumentacja do pozwolenia na obudowę oraz projekt wykonawczy.

Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie obecnego rynku, nasza firma oferuje również projekty nowoczesnych pawilonów biurowych i handlowych z płyt warstwowych. Poza nowoczesnym i estetycznym wyglądem są w dzisiejszych czasach bardzo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem.

Nasza firma oferuje również usługi w zakresie budowy pod klucz obiektów przemysłowych, biurowych i mieszkaniowych. Prace wykonujemy kompleksowo, zaczynając od niezbędnych prac ziemnych po montaż całej konstrukcji stalowej aż po krycie dachu.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały budowlane pochodzące od renomowanych producentów.
Inwestorzy mogą wybrać realizację projektu w systemie generalnego wykonawstwa lub wykonanie jedynie prac cząstkowych polegających na dostawie i montażu konstrukcji.

Jednym z wiodących profilów działalności naszej firmy jest produkcja płyt warstwowych.W ofercie posiadamy płyty ze styropianu, poliuretanu PUR/PIR oraz z wełny mineralnej. Dysponujemy płytami ściennymi zwanymi również płytami obornickimi: standardowymi lub z ukrytym łącznikiem. Dodatkowo zapewniamy transport i montaż płyt warstwowych na terenie całej Polski. Nieustannie rozwijamy produkcję, tak aby nasze produkty mogły sprostać najwyższym wymaganiom Wykonawców i Inwestorów.

Oferta naszej firmy obejmuje również prace dekarskie w zakresie obróbki blacharskiej i termoizolacji dachów. Montujemy również świetliki dachowe i ścienne oraz klapy dymowe.

Naszym klientom gwarantujemy solidne i terminowe wykonanie zlecenia. Natomiast kompletne systemy lekkiej zabudowy, które opracowała nasza firma, pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Artykuły

Zalety budowy pawilonów handlowych z płyt warstwowych
Zalety budowy pawilonów handlowych z płyt warstwowych
Zastosowanie do wzniesienia pawilonu handlowego konstrukcji stalowej obudowanej płytami warstwowymi pozwala na krótszy czas budowy i mniejsze koszty inwestycji.
Nowoczesne rozwiązania dla współczesnego przemysłu – co warto wiedzieć o halach stalowych?
Nowoczesne rozwiązania dla współczesnego przemysłu – co warto wiedzieć o halach stalowych?
Wykorzystanie konstrukcji stalowych niesie ze sobą wiele korzyści. To dobry sposób na to, aby proces budowy mógł przebiegać tak szybko, jak to tylko możliwe.
Płyty warstwowe – rodzaje, zalety i zastosowanie
Płyty warstwowe – rodzaje, zalety i zastosowanie
Płyty warstwowe to materiały budowlane, które składają się z termoizolacyjnego rdzenia i blachy stalowej. Sprawdzają się w tanim energooszczędnym budownictwie.
Co warto wziąć pod uwagę podczas projektowania hali stalowej?
Co warto wziąć pod uwagę podczas projektowania hali stalowej?
Projekt hali stalowej powinien uwzględniać takie kwestie jak: przeznaczenie obiektu, powierzchnia i charakterystyka działki oraz możliwość przyszłej rozbudowy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Remo Sp. z o.o. sp.k.

Remo Sp. z o.o. sp.k., Kowanówko

Opinie (36)

Opinie o firmie Remo Sp. z o.o. sp.k.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Wiktor
Wiktor
5.0
19.09.2021
Stawianie wiat stalowych wychodzi im bardzo sprawnie.
Łukasz
Łukasz
5.0
28.07.2021
Wykonali dla nas halę magazynową z której jesteśmy naprawdę zadowoleni. Polecamy!
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
07.05.2021
Podjęli się profilowania płyt warstwowych, polecam.
Maciek
Maciek
5.0
30.03.2021
Montaż hal stalowych w krótkim czasie i za konkurencyjną cenę. Polecam usługi tej firmy.
Irek
Irek
5.0
07.01.2021
Profesjonalnie stawiają konstrukcje stalowe, polecam, znają się na swojej robocie.
Bartosz
Bartosz
5.0
07.11.2020
Sprawdzona firma, jeżeli chodzi o budowę hali pod klucz. Stawianie hal produkcyjnych to coś na czym się na pewno znają.
Hubert
Hubert
5.0
17.09.2020
Bardzo cenię tę firmę. Wykonywane przez nich konstrukcje stalowe są wytrzymałe i solidne.
Edek
Edek
5.0
24.07.2020
Świetna firma, która zajmuje się produkcją hali stalowych. Polecam.
Cyprian
Cyprian
4.0
24.05.2020
Firma w krótkim czasie wykonała dla nas montaż blachy trapezowej konstrukcyjnej. Warto skorzystać z ich usług.
Gerard
Gerard
5.0
24.03.2020
Sprawny montaż świetlików dachowych, polecam!
Mirek
Mirek
5.0
16.01.2020
Polecam współpracę z tą firmą, wykonali zabezpieczenia antykorozyjne.
Leszek
Leszek
4.0
25.11.2019
Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą, wykonali dla mnie halę stalową. Wszystko wykonane z dbałością o szczegóły.
Dariusz
Dariusz
5.0
15.10.2019
Wreszcie firma, która do budowy hali podchodzi rzetelnie i z zaangażowaniem. Przygotowali plany, postawili konstrukcję, właściwie ją zabezpieczyli. Tak się powinno działać w biznesie.
Sylwia
Sylwia
5.0
27.09.2019
Zakładali orynnowanie, sądziłam, że potrwa to znacznie dłużej, ale praca idzie im niebywale sprawnie. Rzetelność na każdym kroku.
Hanna
Hanna
5.0
07.08.2019
Przygotowali projekt, następnie wycenę i szczegółowe plany. Fachowe podejście do tematu, za co mają ode mnie duży plus.
Herbert
Herbert
5.0
15.07.2019
Posiadają bardzo dobrej jakości płyty z poliuteranu. Od lat kupuję, cały czas, nie znalazłem równie konkurencyjnej oferty.
Franciszek
Franciszek
5.0
19.06.2019
Byłem przekonany, że nie podołają, a przynajmniej nie w przyjętym terminie, ale mnie zadziwili. Wręcz palą się do pracy, widać specjalistów, którzy znają się na rzeczy.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
18.05.2019
Rzadko kiedy mają jakikolwiek problem z rzeczami dotyczącymi ich branży. Widać, że to jest bardzo wiele lat doświadczenia. W tej branży lepiej ufać specjalistom.
Matylda
Matylda
5.0
26.04.2019
Nie tylko zamontowali, ale też wcześniej dostarczyli materiał w postaci płyt warstwowych. Chętnie polecam ich znajomym, którym też zależy na izolacji dachu.
Ewa
Ewa
5.0
01.03.2019
Dzięki ich pomocy dach znacznie zyskał na charakterystyce cieplnej. Jest teraz dobrze zaizolowany. To był dobry pomysł, żeby zwrócić się do specjalistów.
Mateusz
Mateusz
5.0
11.02.2019
Korzystałem z ich usług dekarskich. Fachowo zaizolowali dach, styropianem i wełną mineralną. Bardzo sobie cenię poziom ich obsługi.
Wojciech
Wojciech
5.0
23.01.2019
To jedna z najlepszych firm w tej branży, jaką znam. Głównie dlatego, że bardzo dbają o Klienta. Chcą być rzetelni i skrupulatnie spełniać swoje obowiązki i to właśnie robią. Ze znakomitymi efektami.
Dominik
Dominik
5.0
14.12.2018
Nikt tu raczej nie oszczędza na jakości wciskając jakieś buble. Zawsze kupowałem płyty i zawsze było dobrze. Już od wielu lat trzymają poziom.
Basia
Basia
5.0
16.11.2018
Mają dobrej jakości płyty z wełny mineralnej. Pierwsza klasa, doskonałe do ocieplania.
Marek
Marek
5.0
20.10.2018
Komunikacja z Klientem to ich mocna cecha. Zawsze idzie wszystko doskonale obgadać, zanim zacznie się montaż. Dlatego miałem pewność, że dostanę dokładnie to, o co prosiłem.
Magdalena
Magdalena
5.0
25.09.2018
Przez wiele lat działalności biznesowej już wiele razy współpracowałam z firmą REMO i nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze zapewniają ten sam, wysoki poziom.
Iza
Iza
5.0
15.08.2018
Dobrą firmę wyróżniają pracownicy i sprzęt, a tu w obydwu przypadkach jest na piątkę. Pracownicy mają doświadczenie i wiedzę, sprzęt jest dobrej jakości. To gwarancja tego, że i usługa taka będzie.
Jan
Jan
5.0
19.07.2018
Zajęli się skutecznie modernizacją starej hali. Dzięki temu wygląda ona teraz znacznie lepiej i jeszcze długie lata będzie służyć firmie. Wielkie dzięki dla REMO!
Michał
Michał
5.0
26.06.2018
Bardzo mi zależało na terminie postawienia hali. Zapewnili, że zdążą. Miałem co do tego wątpliwości, bo termin wydawał mi się krótki, ale ukończyli nawet wcześniej! Byłem pod wrażeniem i serdecznie ich polecam.
Monika
Monika
5.0
08.05.2018
Montowali świetliki dachowe. Załatwili to szybko, widać, że doskonale znają się na swojej pracy.
Kuba
Kuba
5.0
27.04.2018
Dobra solidna, profesjonalna firma. Nic dodać, nic ująć.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
28.03.2018
Kupowałem u nich płyty warstwowe. To materiał wysokiej jakości, nie sprzedają byle czego. Dlatego rośnie im grono stałych klientów takich, jak ja.
Patryk
Patryk
5.0
02.02.2018
Hala magazynowa, którą stawiali spełnia wszelkie niezbędne normy i jest jakościowo bardzo dobra. Montaż przebiegał sprawnie i szybko. Polecam.
Aleksander
Aleksander
5.0
14.01.2018
Podczas współpracy z REMO podobało mi się ich podejście. Są skrupulatni, wszystko dokładnie planują i nie ma miejsca na żadne przeoczenia. W tego typu branży to niezwykle istotne.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
30.12.2017
Dobra firma, mają swoją specjalizację, swoją branżę, w której są ekspertami. Przy budowie hali nie zawiedli w żadnym elemencie.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
29.11.2017
Współpracuję z tą firmą już od kilkunastu lat i jak do tej pory nigdy mnie nie zawiedli. To naprawdę najwyższa jakość usług. W REMO znają się na halach stalowych i profesjonalnie je montują. Firma godna polecenia.
Zobacz więcej (26)