Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6572910835
REGON: 26070871400000
KRS: 0000469960
Rok założenia:
2013

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa Rem-Wod zlokalizowana jest w Kielcach. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, co przekłada się na wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Rem-wod zajmuje się wykonywaniem stacji uzdatniania wody, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, oczyszczalni ścieków, zbiorników wodnych, a także wysypisk i kompostowni odpadów komunalnych. W ramach usług, możemy Państwu zaproponować realizację ekologicznych regulacji rzek i melioracji wodnych. Inwestycje realizujemy pod klucz.

Nasza firma wyposażona jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt budowlano-transportowy, między innymi koparki, betoniarki, samochody ciężarowe czy dźwigi. Dzięki temu możemy realizować zlecenia sprawnie oraz na najwyższym poziomie.

Głównym atutem naszej firmy jest zespół wykwalifikowanych pracowników inżynieryjno-technicznych. Są oni uprawnienia do projektowania i wykonywania prac związanych z inżynierią sanitarną, melioracją i budownictwem. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania w zakresie gospodarki wodno-ściekowej gminom.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Rem-wod Kielce Sp. z o.o. Sp.k.

Rem-wod Kielce Sp. z o.o. Sp.k., Kielce

Opinie (0)

Opinie o firmie Rem-wod Kielce Sp. z o.o. Sp.k.