Wykonawstwo sufitów napinanych
Wykonawstwo sufitów napinanych, Rem & Bud Team Sp. z o.o., Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9820381187
REGON: 38153180200000
KRS: 0000750398
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma Rem & Bud Team powstała w 2018 roku. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Zajmujemy się branżą remontową.

Oferta

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo na czasie są nasze usługi. Bardzo się cieszymy z tego powodu i dokładamy wszelkich sił, by realizować zamówienia na jak najwyższym poziomie. Podejmujemy się wykonawstwa sufitów napinanych różnego rodzaju.

Oferujemy: sufit napinany do salonu, sufit napinany do kuchni oraz sufit napinany do łazienki. Realizujemy takie sufity jak: sufit napinany matowy, z połyskiem, lustrzany sufit, satynowy sufit, półprzezroczysty. Istnieje możliwość montażu oświetlenia ledowego w suficie. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu zarówno nowoczesne sufity, jak i te bardziej tradycyjne.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Gwarantujemy tym samym efektowne wykończenie sufitu z dokładnie dopracowanymi detalami. Aby świadczyć takie usługi, potrzebujemy również odpowiedniego sprzętu. Na szczęście dokładnie takim dysponujemy. Nie ma zatem obaw, że coś może pójść nie po naszej i Państwa myśli.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zakres działalności

Artykuły

Jakie są największe zalety napinanych sufitów?
Jakie są największe zalety napinanych sufitów?
Napinane sufity są szybkie w montażu i mają duże możliwości aranżacyjne. Jakie jeszcze są ich zalety, dzięki którym coraz więcej osób się na nie decyduje?

Wideo

Kontakt

Kontakt Rem & Bud Team Sp. z o.o.

Rem & Bud Team Sp. z o.o., Łódź

Opinie (2)

Opinie o firmie Rem & Bud Team Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paulina
Paulina
5.0
24.01.2020
Wiem jakie modne są teraz te sufity, Jednak nie zrobiłam tego z powodu mody, lecz tak się stało, że musiało być coś wykombinowane. Ta firma poradziła z tym sobie idealnie.
Magdalena
Magdalena
5.0
16.11.2019
Bardzo ładne te ich sufity. Jestem ich wielką fanką. Super, że ktoś zajmuje się tak profesjonalnie tymi usługami.