przyjazna Reklama - agencje, doradztwo, Reklama Arkadiusz Krajza, Piaseczno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1231171593
REGON: 382304920
Rok założenia:
2019

O firmie

Siedziba firmy prowadzonej przez Elżbietę i Arkadiusza Krajzę znajduje się w Piasecznie, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo funkcjonuje już od 1989 roku. Działamy w branży reklamowej, mamy bogate doświadczenie, dzięki któremu wypromujemy Waszą firmę. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Kontakt e.krajza@wp.pl

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia i projektowania reklam oraz banerów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Każde zlecenie realizujemy indywidualnie. Dbamy o terminowość.

Usługi świadczone są profesjonalnie i ekspresowo. Nasza oferta obejmuje:
 • stojaki reklamowe,
 • kasetony podświetlane,
 • tablicy z numerami posesji według norm,
 • napisy na wstążkach,
 • tablice posesyjne,
 • grafiki na tablicach PCV i blaszanych,
 • druk wielkoformatowy.
Do naszych zadań należy także przyciemnianie szyb samochodowych. Wykonujemy szyldy oraz banery. Zapewniamy doradztwo. Gwarantujemy korzystne ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt Reklama Arkadiusz Krajza

Reklama Arkadiusz Krajza, Piaseczno

Aktualności

 • tablice pcv

  20.10.2023

  Wykonujemy grafiki na tablicach PCV i blaszanych. Dzięki naszym usługom Twoja firma będzie miała profesjonalny i spójny wygląd, który przyciągnie uwagę klientów. Zapewniamy także kompleksowe doradztwo oraz korzystne ceny. Skorzystaj z naszej oferty i stwórz wyjątkową identyfikację wizualną dla swojej firmy!

 • stojaki reklamowe

  19.07.2023

  Wypromuj swoją firmę z naszą pomocą! Od 1989 roku działamy w branży reklamowej i posiadamy bogate doświadczenie, które pozwoli wypromować Twoją działalność. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia i projektowania reklam oraz banerów. Każde zlecenie realizujemy indywidualnie, z dbałością o terminowość. Nasze profesjonalne i ekspresowe usługi obejmują między innymi stojaki reklamowe, kasetony podświetlane oraz tablice z numerami posesji.

Opinie (0)

Opinie o firmie Reklama Arkadiusz Krajza


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi