Oferuję bezpieczne i wyposażone łodzie na wyprawy wędkarskie
Oferuję bezpieczne i wyposażone łodzie na wyprawy wędkarskie, Rejsy Turystyczne po Zatoce Gdańskiej Szymon Szymański, Leśniewo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5871718111
REGON: 380896163
Rok założenia:
2018
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nazywam się Szymon Szymański i zajmuję się profesjonalnym wędkarstwem. Organizuję wyprawy na łososie trocie i sumy. Udostępniam dobrze wyposażone łodzie. Siedziba mojej firmy znajduje się w Leśniewie, w województwie pomorskim. Działalność prowadzę od 2018 roku.

Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu

Oferta

Oferuję Państwu niezwykłą przygodę dla osób, które dopiero co chcą spróbować swoich sił w wędkarstwie, a także dla pasjonatów łowienia ryb. Prowadzę firmę, która specjalizuje się w wyprawach wędkarskich, specjalnie do tego przystosowanymi łodziami.

Rejsy odbywają się od października do maja. Zajmujemy się połowem łososi, sumów i troci. Ponadto poza sezonem oferuję czarter łodzi Atlantic ze skipperem na wyprawy turystyczne po Zatoce Gdańskiej. Jest to wyprawa pełna atrakcji takich jak choćby Sucha Rewa, kolonie fok szarych w ujściu Wisły i bogactwo ptaków niespotykanych w głębi lądu.

Klienci, którzy korzystają z moich usług i płyną ze mną w rejs, są pełnoprawnymi członkami załogi. Dzielimy się swoją wiedzą praktyczną, jak i teoretyczną dotyczącą systemu trollingowego.

Podczas rejsów współpracuję z ojcem Markiem Szymańskim, który posiada wieloletnie doświadczenie w połowie ryb. Razem w 2010 i 2011 roku wygraliśmy z ojcem organizowane w Jastarni zawody łososiowe Poland Trolling Masters. Nasza pasja i miłość do połowu ryb jest naszą największą dewizą.

Oferta naszej firmy obejmuje:
  • wyprawy na łososie,
  • wyprawy na trocie,
  • wyprawy na belony,
  • wyprawy na sumy,
  • Survivalowe wyprawy na Wisłę.
Nasze łodzie, które udostępniamy, dają duży komfort połowu, posiadają ogrzewaną kabinę, w której można przetrwać trudne chwile i schować się podczas płynięcia na łowisko. Po skończonym rejsie uczestnicy mają możliwość zabrania złowionych ryb do domu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość wypożyczenia odpowiedniego sprzętu. Rejs prowadzimy tak, aby umożliwić Państwu skorzystanie z parkingu samochodowego, a także z hotelu, gdzie można się dobrze wyspać i zjeść.

Wyprawa na ryby daje niesamowitą frajdę ze względu na sam połów , ale również zapach morza i przepiękne widoki. Należy jednak pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa i zaznajomieniu się ze wszystkimi standardami, których przestrzegamy na łodzi. Wszystkie urządzenia, które udostępniam, są bezpieczne. Nasze łodzie są również ubezpieczone, jednak zawsze ważne jest to, aby stosować się do poleceń kapitana łodzi.

Wyprawa Łodzią Atlantic Adventure 660 cm obejmuje 10-godzinny rejs dla czterech osób. W tej cenie mają Państwo możliwość skorzystać z trollingowego rejsu w pełni wyposażoną łodzią z dwunastoma zestawami oraz ubezpieczeniem. Łowienie łososi daje mnóstwo frajdy, jednak nie każda wyprawa zakończy się sukcesem. W takim przypadku oferuję Państwu wykupienie kolejnego rejsu za połowę ceny.

Zapraszam do kontaktu z moją firmą w Leśniewie - Szymon Szymański.

Artykuły

Od czego zacząć przygodę z wędkarstwem?
Od czego zacząć przygodę z wędkarstwem?
Przygodę z wędkarstwem można zacząć w każdym momencie. Trzeba się do tego odpowiedni przygotować. Od poznania przepisów, do zakupienia odpowiedniego sprzętu.

Wideo

Więcej informacji

  • Strona internetowa zobacz
  • Rejsy po Zatoce Gdańskiej zobacz

Kontakt

Kontakt Rejsy Turystyczne po Zatoce Gdańskiej Szymon Szymański

Rejsy Turystyczne po Zatoce Gdańskiej Szymon Szymański, Leśniewo

Opinie (17)

Opinie o firmie Rejsy Turystyczne po Zatoce Gdańskiej Szymon Szymański

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Dominika
Dominika
5.0
07.11.2021
Na zawsze zapamiętam ten rejs. Widoki zachodzącego słońca, czy nawet widok na klify to było coś! Polecam każdemu.
Igrek
Igrek
5.0
03.09.2021
Byłem uczestnikiem rejsu organizowanego przez Pana Szymańskiego. Bardzo podobała mi się ta wycieczka. Właściciel łodzi sam zajmował się wszystkimi najważniejszymi sprawami. Uczestnicy tylko relaksowali się na łodzi, bez obawy, że coś się stanie.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
20.07.2021
Jak najbardziej polecam Pana Szymona i jego usługi wynajmu łodzi. To doświadczony sternik, który przede wszystkim zadbał o nasze bezpieczeństwo. Sam rejs był niezapomnianym przeżyciem.
Ada
Ada
5.0
02.05.2021
Bawiliśmy się świetnie! Na łodzi byliśmy w 4. Przygotowaliśmy sobie mały posiłek na łodzi i przy tak cudownym widoku zjedliśmy wspólnie kolację. Krajobrazy cudowne. Nie ma nic piękniejszego niż widok zachodzącego słońca. Pan Szymon to człowiek, który doskonale zna się na żegludze.
Gosia
Gosia
5.0
30.03.2021
Mój mąż wykupił dla nas rejs po Zatoce Gdańskiej. Muszę przyznać, że było to niesamowite przeżycie. Szczególnie zapamiętałam ten moment, kiedy przy ujściu Wisły na parę dobrych sekund z wody wynurzyła się foka. To była chyba najlepsza atrakcja, jaką ktoś mógł mi sprezentować.
Karol
Karol
5.0
02.01.2021
Polecam wszystkim chociaż raz skorzystać z tej oferty.
Rafał
Rafał
5.0
12.11.2020
Naprawdę świetna i profesjonalna łódź.
Mariusz
Mariusz
5.0
04.09.2020
Dobry pomysł dla pasjonatów i nie tylko. Zabrałem przyjaciela, który zaraził się wędkowaniem.
Darek
Darek
5.0
03.07.2020
Pierwszy raz płynąłem na morzu podczas połowu ryb. Myślę, że to nie był mój ostatni rejs z tymi Panami.
Jan
Jan
5.0
18.05.2020
Wspaniała wyprawa. Smak złowionych ryb niesamowity.
Hubert
Hubert
4.0
04.03.2020
Świetne podejście do Klienta. Mogliśmy wymienić się doświadczeniami i dowiedzieć czegoś nowego.
Artur
Artur
5.0
16.01.2020
Firma godna polecenia.
Romek
Romek
5.0
17.11.2019
Uważam, że wyprawa była bardzo dobrze zorganizowana.
Marcela
Marcela
5.0
28.09.2019
Najlepszy pomysł na prezent dla męża, który lubi łowić ryby.
Aleks
Aleks
5.0
22.07.2019
Polecam wszystkim tę firmę. Wędkarstwo na pełnych wodach to coś niesamowitego.
Janusz
Janusz
5.0
26.05.2019
Świetna atmosfera na łodzi. Pan Szymon jest niesamowitym pasjonatem połowów ryb.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
30.03.2019
Niesamowita przygoda ! Łowienie ryb na tej łódce było ogromną przyjemnością. Łódka wyposażona w sprzęt i możliwość schowania się do kabiny gdy było zimno. Naprawdę polecam.
Tagi