Sporządzanie aktów notarialnych
Sporządzanie aktów notarialnych, Rejent Kancelaria Notarialna Jarosław Bolek, Aleksandrów Łódzki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7291586987
Branża:

O firmie

Kancelaria notarialna Rejent znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim. Założona w 2015 roku przez Jarosława Bolka, Kancelaria służy tym, którzy poszukują usług notarialnych.

Oferta

Notariusz, jako osoba zaufania publicznego, ma za zadanie upewnić się, że wszelkie dokumenty i transakcje są przeprowadzane zgodnie z prawem. W Kancelarii Rejent, klienci mogą skorzystać z usług sporządzania aktów notarialnych. To ważny element w wielu transakcjach, ponieważ akt notarialny zapewnia, że dokument spełnia wszelkie wymogi prawne.

Często pojawia się potrzeba potwierdzenia dziedziczenia, co jest kolejnym aspektem, w którym Kancelaria Rejent może pomóc. Sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia pozwala na uporządkowanie kwestii spadkowych zgodnie z prawem.

W dobie cyfryzacji i rosnącej liczby dokumentów Kancelaria Rejent świadczy także usługi w zakresie poświadczeń. Obejmuje to potwierdzenie autentyczności podpisu, zgodności kopii z oryginałem, jak również poświadczenie daty okazania dokumentu.

W niektórych sytuacjach ważne jest również potwierdzenie, że osoba żyje lub przebywa w określonym miejscu. W tych przypadkach Kancelaria Rejent oferuje sporządzanie poświadczeń pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu.

Kancelaria Rejent służy także jako most komunikacyjny, doręczając oświadczenia w imieniu stron oraz sporządzając protokoły.

Gdy chodzi o transakcje finansowe, takie jak weksle i czeki, Kancelaria Rejent oferuje sporządzanie protestów w celu potwierdzenia ich ważności lub nieprawidłowości.

Nie tylko dokumenty papierowe mają znaczenie. Kancelaria Rejent jest również przygotowana do przyjęcia na przechowanie pieniędzy, papierów wartościowych, dokumentów, a także danych na nośnikach informatycznych.

Dodatkowo Kancelaria oferuje sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także pomaga w przygotowywaniu projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów.

Kancelaria notarialna Rejent w Aleksandrowie Łódzkim pod kierunkiem Jarosława Bolka to miejsce, gdzie można znaleźć kompleksowe usługi notarialne, niezbędne w wielu aspektach życia codziennego i biznesowego.

Kontakt

Kontakt Rejent Kancelaria Notarialna Jarosław Bolek

Rejent Kancelaria Notarialna Jarosław Bolek, Aleksandrów Łódzki

Opinie (0)

Opinie o firmie Rejent Kancelaria Notarialna Jarosław Bolek


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.