Gwarantujemy wymarzone wakacje dla dzieci i dorosłych
Gwarantujemy wymarzone wakacje dla dzieci i dorosłych, Regionalna Agencja Turystyki Sp. z o.o., Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7251066247
KRS: 0000212095
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Regionalna Agencja Turystyki istnieje od 1996 roku. Siedziba agencji Grand Tour mieści się w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

W branży turystycznej jesteśmy obecni od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku, a także poznaliśmy oczekiwania Klientów. Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów wakacyjnych i nie tylko. Z naszych usług najczęściej korzystają klienci indywidualni.

Oferujemy:
  • wycieczki na spektakle operowe w Europie,
  • wycieczki autokarowe i samolotowe,
  • obozy letnie dla dzieci i młodzieży,
  • wczasy nad morzem,
  • wczasy nad jeziorami,
  • wczasy w górach,
  • pobyty sanatoryjne.
Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się turystyka kulturalna. W tym zakresie możemy Państwu zaproponować imprezy muzyczne, które odbywają się w największych europejskich miastach. Organizujemy wyjazdy na Muzyczny Sylwester w Wiedniu, wyjazdy do teatrów, Festiwale Operowe i wiele innych. Prowadzimy czynną sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych oraz biletów na imprezy kulturalne i sportowe.

Zatrudniamy profesjonalną kadrę pracowniczą. Służymy pomocą i doradztwem, podpowiemy, na jakie kierunki podróżnicze warto zwrócić szczególną uwagę. Doradzimy Państwu w wyborze wycieczki, która spełni Państwa oczekiwania. Zapewnimy pomoc przy wyborze wycieczki, która będzie odpowiednia zarówno dla amatorów wakacyjnych szaleństw, jak i osób lubiących odpoczynek w spokoju i ciszy. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług biura podróży Grand Tour.

Artykuły

Jak wybrać ciekawy obóz letni dla dziecka?
Jak wybrać ciekawy obóz letni dla dziecka?
Wakacyjne wyjazdy dla dzieci to ciekawa forma spędzania czasu wolnego jednak, aby dziecko dobrze się bawiło, warto znaleźć ofertę z atrakcyjnym programem.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Regionalna Agencja Turystyki Sp. z o.o.

Regionalna Agencja Turystyki Sp. z o.o., Łódź

Opinie (12)

Opinie o firmie Regionalna Agencja Turystyki Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Olga
Olga
5.0
07.03.2021
Świetny kontakt z klientem oraz bardzo dobra organizacja wycieczek na imprezy kulturalne. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
27.01.2021
Wyjątkowo niskie ceny i bogaty wybór ofert sprawiają, że biuro mogę spokojnie polecić każdemu szukającemu miejsca do wypoczynku. Organizacja jest bez zarzutu.
Aniela
Aniela
4.0
25.11.2020
Polecam każdemu to biuro podróży! Świetna obsługa, dobry wybór ofert oraz bezkonkurencyjne ceny.
Klaudia
Klaudia
5.0
15.09.2020
Biuro ma naprawdę świetny wybór wycieczek i wczasów. Szczególnie zainteresowała mnie oferta kulturalna, ale skusze się na nią następnym razem. Ostatnio spędziłam wczasy nad polskim morzem i jestem bardzo zadowolona.
Cezary
Cezary
4.0
03.07.2020
Niedawno wróciłem ze wspaniałego urlopu, który mogłem spędzić nad pięknym jeziorem, tylko dzięki tej agencji. Ceny są na prawdę zachwycające, a do samej organizacji nie można mieć zastrzeżeń. Polecam gorąco.
Agnieszka
Agnieszka
4.0
21.05.2020
Biuro zorganizowało dla mnie pobyt w sanatorium. Wszystko przebiegło bez zarzutu, a ja mogłam odpocząć za wszystkie czasy. Bardzo przyjemne doświadczenie, polecam serdecznie.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
27.03.2020
W tej firmie pracują bardzo rzetelni pracownicy. Pani w biurze zaproponowała wyjazd do opery, który stał się dla mnie wspaniałym przeżyciem, którego się nie spodziewałem. Chętnie jeszcze kiedyś skorzystam, ponownie słuchając co mogą mi polecić.
Gabriel
Gabriel
5.0
12.01.2020
Świetne biuro podróży, które organizuje wspaniałe wyjazdy do teatrów i oper. Dzięki nim poznałem nowe doznania, których nie zapomnę do końca życia.
Miłosz
Miłosz
5.0
15.11.2019
Agencja zapewnia kompleksowe wczasy, cała organizacja transportu i zakwaterowania jest po ich stronie. Nie miałem żadnych problemów z wycieczką w czasie urlopu. Polecam.
Wiktor
Wiktor
5.0
11.09.2019
Ceny w tej firmie są po prostu zachwycające. Zorganizowali dla mnie całą podróż oraz zakwaterowanie w hotelu za bajecznie niską sumę. Z pewnością skorzystam z tych usług w przyszłości.
Anna
Anna
5.0
03.07.2019
Dzięki nim moje dziecko spędziło wspaniałe wakacje na obozie w zeszłym roku. Bardzo pozytywnie je wspomina i chciałby pojechać jeszcze raz. Na pewno postaram się mu to załatwić w tej firmie również w tym roku.
Wojtek
Wojtek
5.0
20.05.2019
Biuro organizuje świetne wycieczki za rozsądną cenę. Bogaty wachlarz ofert oraz bardzo miła obsługa sprawiają, że na 100% jeszcze skorzystam z tych usług.