Sprzedaż, montaż i serwis alarmów
Sprzedaż, montaż i serwis alarmów , Redux PHU Jerzy Chmielak, Legionowo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5360007231
REGON: 010367833
Rok założenia:
1989
Branża:

O firmie

Siedziba Redux znajduje się w Legionowie, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się handlem i usługami w zakresie instalacji bezpieczeństwa oraz innych systemów wspierających pracę podmiotów gospodarczych. Działamy na rynku od 1993 roku.

Oferta

Nowoczesne rozwiązania technologiczne wpływają na bezpieczeństwo ludzi i mienia oraz poprawiają komfort pracy. W Redux doskonale znamy się na nowinkach technicznych, dlatego pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania do każdego obiektu. Sprzedajemy urządzenia renomowanych marek, montujemy instalacje i je serwisujemy. Wykonujemy przeglądy, pomiary oraz naprawy. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi i zapasu oryginalnych części zamiennych.

W Redux znamy się m.in. na systemach alarmowych. Dostarczamy i montujemy alarmy przeciwpożarowe, antynapadowe i antywłamaniowe. Instalujemy czujniki, sygnalizatory, sterowniki i oprogramowanie. Polecamy połączenie systemów alarmowych z możliwościami, jakie dają monitoring i kontrola dostępu. Oferujemy:
  • montaż kamer,
  • montaż kontrolerów przejścia,
  • montaż domofonów,
  • montaż wideodomofonów,
  • montaż czytników,
  • montaż elektronicznych zamków cyfrowych,
  • montaż transponderów zbliżeniowych.
Wykonujemy też systemy inteligentnego budynku sterujące np. oświetleniem, osłonami okiennymi i ogrzewaniem, a także sieci strukturalne. Montujemy okablowanie poziome, panele sterowania i punkty dystrybucyjne.

Dodatkowo wykonujemy instalacje telefonii VoIP umożliwiające darmowe rozmowy wewnętrzne i naliczanie sekundowe podczas rozmów z telefonami znajdującymi się poza firmą. Montujemy również centralne telefoniczne, centralne abonenckie, bramofony centralne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Redux! Więcej informacji o sprzedawanych produktach i wykonywanych usługach udzielamy telefonicznie i e-mailowo.

Marki i specjalizacje

Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy urządzenia i oprogramowanie: Slican, Satel, Roger, Vision, Vidicon, Merx, Foneo.

Artykuły

Jak skutecznie zabezpieczyć obiekt? Nowoczesne systemy alarmowe i monitoring z firmą Redux
Jak skutecznie zabezpieczyć obiekt? Nowoczesne systemy alarmowe i monitoring z firmą Redux
Warto zadbać o maksymalne zabezpieczenie budynku – osiągnąć je można dzięki zainstalowaniu nowoczesnych systemów alarmowych oraz efektywnego monitoringu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Redux PHU Jerzy Chmielak

Redux PHU Jerzy Chmielak, Legionowo

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Redux PHU Jerzy Chmielak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.