Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9522126532
REGON: 14690878100000
Rok założenia:
2013
Branża:

Polecane oferty

Warszawa, Kopernika 30 lok. 213
Biuro Business Travel Club zaprasza do skorzystania z usług turystycznych. Organizujemy zarówno pod...
Proponujemy Państwu niezapomnianą podróż do wybranego zakątka świata. Zajmujemy się sprzedażą bilet...
Warszawa, al. Jana Pawła II 61 lok. 2
Oferta biura podróży CT Poland w Warszawie obejmuje wiele wycieczek zagranicznych. Naszą specjalnoś...
Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności jest organizacja wycieczek szkolnych i warsztat...

O firmie

Siedziba biura Redo Travel & Incentive znajduje się w Warszawie. Spółka specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów turystycznych i firmowych. Rozpoczęła działalność w 2013 roku i przez kilka lat obecności na rynku zdobyła zaufanie klientów ceniących ją za świadczenie usług turystycznych na najwyższym poziomie.


Oferta

Jeśli planują Państwo wyjazd turystyczny, to warto zaufać profesjonalistom z biura podróży Redo Travel & Incentive. Biuro specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów dla klientów indywidualnych, grup oraz firm. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i najlepsze ceny. Fachowość pracowników firmy przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Klienci mogą wybierać spośród dostępnych ofert lub zlecić całościowe przygotowanie wyjazdu, uwzględniające wszystkie życzenia. Jest to szczególnie ważne podczas wyjazdów firmowych, które mają na celu zmotywowanie pracowników do cięższej pracy i zintegrowane zespołu. Wyjazdy incentive to pełne wrażeń wycieczki podczas których nie ma czasu na nudę. Atrakcje takich wyjazdów są starannie dobrane, a celem wycieczki mogą być tak odległe miejsca jak Islandia, Izrael lub Turcja.

Pracownicy firm mogą również liczyć, że Redo Travel & Incentive zaplanuje ich wyjazdy służbowe, a także szkolenia i konferencje. W ramach organizacji takich wyjazdów rezerwowane i sprzedawane są bilety na wszystkie środki komunikacji, w tym pociągi i samoloty oraz zapewniane są komfortowe miejsca w hotelach. Dla klientów biznesowych rezerwowane są ponadto samochody lub autokary oraz zagwarantowana jest obsługa wizowa. Dopełnieniem tego typu oferty jest objęcie pracownika ubezpieczeniem turystycznym i opieką tłumaczy, pilotów, a także przewodników.

W przypadku turystów indywidualnych mogą oni liczyć na taką bogatą ofertę jak:
  • oferty last minute
  • oferty wakacyjne
  • wycieczki autokarowe
  • wycieczki egzotyczne
  • wycieczki all inclusive
  • wyjazdy weekendowe
  • wyjazdy krajowe
Ponadto biuro turystyczne Redo Travel & Incentive jest w stanie przygotować indywidualny wyjazd do wybranego przez Państwa miejsca na świecie, obejmujący wszystkie wymarzone atrakcje.

Więcej informacji dotyczących działalności biura znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Redo Travel & Incentive Sp. z o.o.

Redo Travel & Incentive Sp. z o.o., Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Redo Travel & Incentive Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.