Kompleksowa organizacja wakacji za granicą
Kompleksowa organizacja wakacji za granicą, Redo Travel & Incentive Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9522126532
REGON: 14690878100000
Dodatkowe kontakty:

604 601 777

Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Siedziba biura Redo Travel & Incentive znajduje się w Warszawie. Spółka specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów turystycznych i firmowych. Rozpoczęła działalność w 2013 roku i przez kilka lat obecności na rynku zdobyła zaufanie klientów ceniących ją za świadczenie usług turystycznych na najwyższym poziomie.


Oferta

Jeśli planują Państwo wyjazd turystyczny, to warto zaufać profesjonalistom z biura podróży Redo Travel & Incentive. Biuro specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów dla klientów indywidualnych, grup oraz firm. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i najlepsze ceny. Fachowość pracowników firmy przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Klienci mogą wybierać spośród dostępnych ofert lub zlecić całościowe przygotowanie wyjazdu, uwzględniające wszystkie życzenia. Jest to szczególnie ważne podczas wyjazdów firmowych, które mają na celu zmotywowanie pracowników do cięższej pracy i zintegrowane zespołu. Wyjazdy incentive to pełne wrażeń wycieczki podczas których nie ma czasu na nudę. Atrakcje takich wyjazdów są starannie dobrane, a celem wycieczki mogą być tak odległe miejsca jak Islandia, Izrael lub Turcja.

Pracownicy firm mogą również liczyć, że Redo Travel & Incentive zaplanuje ich wyjazdy służbowe, a także szkolenia i konferencje. W ramach organizacji takich wyjazdów rezerwowane i sprzedawane są bilety na wszystkie środki komunikacji, w tym pociągi i samoloty oraz zapewniane są komfortowe miejsca w hotelach. Dla klientów biznesowych rezerwowane są ponadto samochody lub autokary oraz zagwarantowana jest obsługa wizowa. Dopełnieniem tego typu oferty jest objęcie pracownika ubezpieczeniem turystycznym i opieką tłumaczy, pilotów, a także przewodników.

W przypadku turystów indywidualnych mogą oni liczyć na taką bogatą ofertę jak:
  • oferty last minute
  • oferty wakacyjne
  • wycieczki autokarowe
  • wycieczki egzotyczne
  • wycieczki all inclusive
  • wyjazdy weekendowe
  • wyjazdy krajowe
Ponadto biuro turystyczne Redo Travel & Incentive jest w stanie przygotować indywidualny wyjazd do wybranego przez Państwa miejsca na świecie, obejmujący wszystkie wymarzone atrakcje.

Więcej informacji dotyczących działalności biura znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Redo Travel & Incentive Sp. z o.o.

Redo Travel & Incentive Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Redo Travel & Incentive Sp. z o.o.