Sprzedaż węgla, ekogroszku, brykietu i pelletu
Sprzedaż węgla, ekogroszku, brykietu i pelletu, Redmet Przerób kabli - pellet - tani brykiet, Reda

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5882456962
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba Redmet znajduje się w Rzedzie, w województwie pomorskim. Od lat działamy w dwóch branżach. Pierwszą jest skup złomu, natomiast drugą sprzedaż opału.

Oferta

Kable to cenne źródło metalu. W Redmet skupujemy takie odpady i poddajemy je przerobowi. Płacimy za kable aluminiowe w otulinie i za kable miedziane, w tym za wiązki samochodowe. Oczyszczone i pocięte przez nas przewody trafiają do dalszej sprzedaży. Zaopatrujemy podmioty zajmujące się produkcją elementów metalowych.

Kable i inne odpady stalowe, żeliwne i z metali kolorowych pozyskujemy też w trakcie prowadzonych rozbiórek. Burzymy budynki, wywozimy gruz i tniemy metalowe elementy. Złom przewozimy własnym transportem na złomowisko. Na życzenie klientów podstawiamy też kontenery na odpady oraz przyjmujemy profile, chłodnice, puszki, żaluzje i inne elementy metalowe prosto na skupie.

W Redmet sprzedajemy też wysokokaloryczny opał. Oferta obejmuje:
  • węgiel orzech w workach i luzem,
  • ekogroszek,
  • brykiet drzewny,
  • drewno kominkowe,
  • pellet drzewny i z łusek słonecznika.
Należy do nas również w Redzie myjnia, do której zapraszamy. Czyścimy z zewnątrz i wewnątrz samochody osobowe, busy oraz campery. Przywracamy czystość karoserii, szyb, tapicerki, elementów plastikowych, a także odkurzamy.

Dodatkowych informacji o skupie złomu, sprzedaży opału i innych usługach udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Redmet!

Kontakt

Kontakt Redmet Przerób kabli - pellet - tani brykiet

Redmet Przerób kabli - pellet - tani brykiet, Reda

Opinie (0)

Opinie o firmie Redmet Przerób kabli - pellet - tani brykiet


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.