Zabiegi kosmetyczne i fryzjerstwo
Zabiegi kosmetyczne i fryzjerstwo, Real Beauty Anna Świerzbińska, Piaseczno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7621990876
REGON: 142935893
Rok założenia:
2011

O firmie

Salon Real Beauty powstał jakiś czas temu. Nasza siedziba znajduje się w Piasecznie, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielką jest Anna Świerzbińska.

Oferta

Zauważamy, iż nasi Klienci coraz bardziej interesują się obecnymi trendami we fryzjerstwie i kosmetyce. Z tego względu dokładamy wszelkich sił, by stworzyć ciekawą oraz bogatą ofertę. Biorąc pod uwagę takie zainteresowanie, pragniemy stworzyć z naszego salonu miejsce, do którego przyjdą ludzie w każdym wieku i będą zadowoleni z naszych usług.

Oferta dotycząca usług fryzjerskich to: modelowanie włosów, strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, fryzury okolicznościowe oraz fryzury sylwestrowe. Nasi fryzjerzy to prawdziwi profesjonaliści. Regularnie biorą udział w szkoleniach, na których dowiadują się wszelkich nowinek ze świata fryzjerstwa.

Ponadto proponujemy także usługi z zakresu kosmetyki. Wykonujemy: kosmetykę twarzy, mezoterapię, aplikujemy kwas hialuronowy, a także makijaż na każdą okazję. Korzystamy tylko z najlepszych kosmetyków pochodzących od wiodących producentów. Zapewniamy, że prowadzimy salon z pełną wiedzą na temat oferty, jaką przedstawiamy. Jesteśmy po to, by uszczęśliwiać naszych Klientów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Po czym rozpoznać dobry salon fryzjerski?
Po czym rozpoznać dobry salon fryzjerski?
Wizyta w salonie fryzjerskim może być przyjemna, należy jednak trafić pod opiekę zawodowca. Po czym można rozpoznać profesjonalny salon i dobrego fryzjera?

Wideo

Kontakt

Kontakt Real Beauty Anna Świerzbińska

Real Beauty Anna Świerzbińska, Piaseczno

Opinie (4)

Opinie o firmie Real Beauty Anna Świerzbińska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ksenia
Ksenia
5.0
05.05.2020
Idealnie mi się z nimi współpracuje. Fryzjerki zawsze słuchają co mam im do powiedzenia.
Sandra
Sandra
5.0
11.03.2020
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Zawsze miło i kompetentnie.
Maria
Maria
5.0
01.01.2020
Świetnie, że mam tak blisko taki profesjonalny salon. Chodżę do nich na strzyżenie i maseczki pielęgnacyjne.
Oskar
Oskar
5.0
10.11.2019
Jestem bardzo zadowolony z tego fryzjera. Mam porządnie i modenie przystrzyżone włosy. A są dość trudne, gdyż mocno kręcone.