Podesty, dźwigi, podnośniki i kontenery oraz ogrodzenia
Podesty, dźwigi, podnośniki i kontenery oraz ogrodzenia, Ramirent S.A. Oddział Wrocław, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551909774
REGON: 811783431
KRS: 0000034051
Rok założenia:
1994

O firmie

Biuro Zarządu Ramirent zlokalizowane jest w Szczecinie. W Polsce znajduje się ponad 40 oddziałów, a jeden z nich w Podolszynie Nowym, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie od ponad 60 lat. Na polskim rynku funkcjonuje zaś od 2000 roku, mimo to już udało nam się zdobyć szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów, a to jest dla nas najważniejszą kwestią.

Oferta

Do głównych zadań prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa należy wynajem sprzętu budowlanego i rusztowań. Jednak nasza oferta jest dużo większa, ponieważ obejmuje też wynajem podnośników, dźwigów, podestów i platform. Sprzęt, który mamy na wynajem, znajduje się również w sprzedaży, zarówno nowy, jak i używany.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, co sprawia, że jesteśmy wiodącą, progresywną na europejskim rynku firmą, która wyznacza standardy dla całej branży, także w zakresie obsługi klientów. Jesteśmy godnym zaufania partnerem z przejrzystymi zasadami. Cechuje nas rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta. Dbamy również o łatwość dostępu do świadczonych usług. Do ciężkiej pracy motywuje nas ciekawość i poszerzanie wiedzy. Naszym doświadczeniem i spostrzeżeniami zawsze dzielimy się ze sobą i klientami, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jest to najlepszy sposób na rozwój.

Mamy szeroki wybór asortymentu. Naszą specjalnością jest projektowanie, montaż i wynajem rusztowań. W ofercie znaleźć można różnego rodzaju podesty i dźwigi.

Prowadzimy wynajem między innymi:
  • podestów wiszących,
  • podestów dwumasztowych,
  • podestów towarowo-osobowych,
  • podestów towarowych,
  • podestów jednomasztowych,
  • dźwigów towarowo-osobowych.
Charakteryzuje nas rozległa wiedza na temat technik dostępu do prac na wysokości, które są potrzebne podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac remontowych i budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Ramirent S.A. Oddział Wrocław

Ramirent S.A. Oddział Wrocław, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Ramirent S.A. Oddział Wrocław