Podesty, dźwigi, podnośniki i kontenery oraz ogrodzenia
Podesty, dźwigi, podnośniki i kontenery oraz ogrodzenia, Ramirent S.A. Oddział Wrocław, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551909774
REGON: 811783431
KRS: 0000034051
Rok założenia:
1999

O firmie

Nasza firma Ramirent swoje biuro zarządu ma w Szczecinie. W kraju znajduje się około 40 oddziałów, a jeden z nich jest we Wrocławiu. Na rynku działamy nieprzerwanie od ponad 60 lat, a w Polsce od 2000 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu udało nam się zyskać spore grono zadowolonych klientów.

Oferta

Do głównych zadań prowadzonej przez nas firmy należy wynajem sprzętu budowlanego i rusztowań. Oferta przedsiębiorstwa jest jednak dużo większa i obejmuje też wynajem dźwigów, podnośników, platform i podestów. Ponadto prowadzimy sprzedaż sprzętu, który mamy na wynajem. Posiadamy sprzęt nowy i używany w atrakcyjnej cenie.

Wieloletnia działalność na rynku pozwoliła nam na stanie się wiodącą, progresywną na europejskim rynku firmą. Wyznaczamy standardy dla całej branży, w tym również w zakresie obsługi klientów. Jako godny zaufania partner, kierujemy się przejrzystymi zasadami. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta i rzetelność. Ponadto dbamy o łatwość dostępu do świadczonych usług. Wykonujemy ciężką pracę, do której z całą pewnością motywuje nas ciekawość i poszerzanie wiedzy. Zdobytym przez lata doświadczeniem, a także spostrzeżeniami z chęcią dzielimy się ze sobą i klientami. Robimy to, ponieważ doskonale wiemy, że jest to najlepszy sposób na rozwój.

Zapewniamy szeroki wybór asortymentu. Specjalizujemy się w projektowaniu, a także montażu i wynajmie rusztowań. Oferujemy różnego rodzaju dźwigi i podesty.

Prowadzimy wynajem m.in.:
  • podestów dwumasztowych,
  • podestów towarowo-osobowych,
  • podestów wiszących,
  • podestów towarowych,
  • dźwigów towarowo-osobowych,
  • podestów jednomasztowych.
Posiadamy rozległą wiedzę na temat technik dostępu do prac na wysokości. Są one niezbędne podczas wykonywania prac remontowych oraz budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Kontakt

Kontakt Ramirent S.A. Oddział Wrocław

Ramirent S.A. Oddział Wrocław, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Ramirent S.A. Oddział Wrocław