Największa krajowa wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Największa krajowa wypożyczalnia sprzętu budowlanego, Ramirent S.A. Oddział Warszawa, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551909774

O firmie

Oddział naszej firmy Ramirent znajduje się w Warszawie. Prowadzimy największą krajową sieć wypożyczalni sprzętu budowlanego i kontenerów. Swoją pozycję na polskim rynku umacniamy od 2000 roku. Bogata oferta sprawia, że chętnie współpracują z nami wiodący inwestorzy budowlani.

Oferta

Planujesz wypożyczenie sprzętu budowlanego? Jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Tworzymy zespół ambitnych ludzi, gotowych na każde wyzwanie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostarczać klientom innowacyjne rozwiązania, dostosowane do ich indywidualnych wymagań. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Wyróżnia nas nieszablonowe myślenie.

Prowadzimy wynajem maszyn i urządzeń, które znajdują zastosowanie podczas rozmaitych prac budowlanych. Jest to wyłącznie sprzęt wysokiej klasy o zróżnicowanych parametrach technicznych. W ofercie znajduje się szeroki wybór m.in.:
  • agregatów prądotwórczych
  • masztów oświetleniowych
  • urządzeń ogrodniczych
  • urządzeń do prac ziemnych i robót drogowych
  • nagrzewnic
  • wozideł budowlanych
  • wózków widłowych i paletowych
  • młotów
Do prac na wysokości polecamy wynajem niezawodnych podnośników nożycowych: elektrycznych lub terenowych spalinowych. Dysponujemy także podnośnikami teleskopowymi i przegubowymi samojezdnymi oraz na przyczepach samochodowych.

W ofercie posiadamy duży wybór kontenerów: biurowo-socjalnych, mieszkalnych, modułowych, sanitarnych, magazynowych, mobilnych oraz ogrodzeń przenośnych. Klientom proponujemy także wyposażenie dodatkowe takie jak m.in. szafy ubraniowe, krzesła czy stoły.

Specjalizujemy w projektowaniu, montażu i wynajmie rusztowań. Oferta obejmuje duży wybór rusztowań ramowych elewacyjnych, modułowych i przejezdnych. Dostarczamy także systemy osłonowe, zadaszenia oraz nietypowe konstrukcje.

Wynajmujemy także różne rodzaje podestów roboczych i transportowych. Umożliwiamy również skorzystanie z oferty wynajmu dźwigów towarowo-osobowych.

Zajmujemy się też prowadzeniem kursów dla operatorów

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Ramirent S.A. Oddział Warszawa

Ramirent S.A. Oddział Warszawa, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Ramirent S.A. Oddział Warszawa