Największa wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Największa wypożyczalnia sprzętu budowlanego, Ramirent S.A. Oddział Warszawa, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551909774
REGON: 811783431
KRS: 0000034051
Rok założenia:
1999

O firmie

Jeden z oddziałów firmy Ramirent znajduje się w Warszawie. Na terenie kraju funkcjonuje ponad 40 punktów wynajmu sprzętu budowlanego. Jest to największa tego typu wypożyczalnia w Polsce. Na polskim rynku działamy od 2000 roku, nieustannie umacniając swoją pozycję lidera branży. Wyróżnia nas dynamicznie działanie i otwartość na potrzeby klientów.

Oferta

Celem naszej działalności jest zapewnienie Państwu kompleksowej obsługi w zakresie wynajmu maszyn i urządzeń budowlanych. Dużą wagę przywiązujemy do wysokiego poziomu świadczonych usług, dlatego oferujemy wyłącznie sprzęt renomowanych producentów. Współpraca z nami to gwarancja dostępu do najnowszych technologii. Działamy kompleksowo. Nie ograniczamy się tylko do zarządzania wynajmem, ale także zapewniamy doradztwo techniczne, obsługę serwisową oraz transport.

Prowadzimy wynajem sprzętu przydatnego podczas robót drogowych oraz wielu innych prac z zakresu budownictwa. Oferujemy bogaty wybór m.in.:
  • agregatów prądotwórczych
  • koparko-ładowarek
  • nagrzewnic
  • urządzeń do ogrodu
  • wózków widłowych i paletowych
  • zagęszczarek
  • betoniarek
  • wozideł budowlanych
Oferta wynajmu obejmuje sprzęt, który ułatwia prowadzenie prac na wysokości. Dysponujemy elektrycznymi podnośnikami nożycowymi oraz podnośnikami koszowymi teleskopowymi samojezdnymi lub na przyczepach samochodowych.

Klientom umożliwiamy wynajem kontenerów biurowo-socjalnych, mieszkalnych, modułowych, magazynowych, sanitarnych, mobilnych. W ofercie znajduje się także wyposażenie dodatkowe: krzesła, stoły, biura, szafy ubraniowe.

Zapewniamy pełne wsparcie w projektowaniu, montażu i wynajmie rusztowań. Do Państwa dyspozycji pozostaje bogaty wybór rusztowań ramowych elewacyjnych, modułowych, przejezdnych oraz różnego rodzaju systemów osłonowych i zadaszeń.

Ponadto dostarczamy różne rodzaje podestów roboczych i transportowych. Prowadzimy wynajem nowoczesnych dźwigów towarowo-osobowych.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, prowadzimy szkolenia dla operatorów. Umożliwiamy im uzyskanie niezbędnych uprawnień.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Ramirent S.A. Oddział Warszawa

Ramirent S.A. Oddział Warszawa, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Ramirent S.A. Oddział Warszawa