Wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, Ramirent S.A. Oddział Łódź, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551909774
REGON: 811783431
KRS: 0000034051
Rok założenia:
1999

O firmie

Siedziba naszej firmy Ramirent zlokalizowana jest w Łodzi. Jest to jeden z ponad 40 oddziałów na terenie całego kraju. Działalność na krajowym rynku rozpoczęliśmy w 2000 roku. Obecnie jesteśmy jednym z liderów w wynajmie maszyn dla potrzeb budownictwa. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów otwartych na potrzeby klientów.

Oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę wynajmu sprzętu budowlanego. Dostarczamy sprawdzony sprzęt, pochodzący od renomowanych producentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić klientom kompleksową obsługę. Służymy również fachowym doradztwem technicznym przy wyborze optymalnych maszyn i urządzeń. Nieustannie wdrażamy innowacyjne rozwiązania w trosce o najwyższy poziom świadczonych usług.

Prowadzimy wynajem sprzętu, który znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Klientom proponujemy szeroki wybór m.in.:
  • masztów oświetleniowych
  • agregatów prądotwórczych
  • nagrzewnic
  • urządzeń do ogrodu
  • betoniarek
  • wozideł budowlanych
  • wózków paletowych i widłowych
  • wibratorów
  • frezarek
Prowadzenie prac na wysokości umożliwi skorzystanie z naszej oferty wynajmu podnośników. Dysponujemy elektrycznymi i spalinowymi podnośnikami nożycowymi oraz podnośnikami koszowymi teleskopowymi.

Szukasz kontenerów? W ofercie posiadamy bogaty wybór kontenerów biurowo-socjalnych, mieszkalnych, modułowych, mobilnych, sanitarnych oraz wyposażenie dodatkowe.

W zakresie świadczonych przez nas usług wchodzi również projektowanie, montaż oraz wynajem rusztowań ramowych elewacyjnych, modułowych i przejezdnych. W ofercie znajdują się także nowoczesne systemy osłonowe i zadaszenia.

Prowadzimy również wynajem podestów roboczych i transportowych oraz dźwigów osobowych i towarowych.

Działamy kompleksowo, dlatego oprócz zarządzania wynajmem, dbamy również o edukację naszych klientów. W tym celu prowadzimy całą gamą szkoleń dla operatorów.

Zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Ramirent S.A. Oddział Łódź

Ramirent S.A. Oddział Łódź, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Ramirent S.A. Oddział Łódź