Pojazdy i urządzenia do prac budowlanych i remontowych
Pojazdy i urządzenia do prac budowlanych i remontowych, Ramirent S.A., Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9551909774
Rok założenia:
1999

O firmie

Opole to miasto w którym znajduje się jeden z kilkudziesięciu oddziałów spółki Ramirent. Przedsiębiorstwo powstało w Finlandii w 1955 roku i poza wymienionymi państwami jest także obecne w 8 innych europejskich krajach. Firma od początku działalności zajmuje się tym samym: wynajmem sprzętu budowlanego. Jest w tej materii liderem w Polsce i jedną z największych marek w Europie.

Oferta

Realizowanie inwestycji budowlanej, niezależnie od tego, czy wznoszony jest wysoki budynek, dom jednorodzinny, czy też obiekt inżynieryjny nie jest prostym zadaniem i wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu. Zakup nowych lub używanych maszyn nie zawsze jest opłacalny, dlatego warto zainteresować się ofertą spółki Ramirent. Firma ta dysponuje ogromnym wyborem pojazdów, urządzeń i mniejszych narzędzi, które sprawdzają się w każdych warunkach. Sprzęt znajdujący się w wypożyczalni pochodzi od renomowanych producentów, dlatego jest wytrzymały, funkcjonalny i ekonomiczny w eksploatacji. Wybór takiego rozwiązania jak wynajem jest dobry ze względu na ekonomiczny aspekt przedsięwzięcia, a także ochronę środowiska i zapewniony przez firmę serwis. Ponadto urządzenia są dowożone na wskazane miejsce, a podmioty, które chcą wyszkolić przyszłych operatorów tego sprzętu mogą to zrobić na organizowanych przez przedsiębiorstwo kursach.

Ofertę spółki Ramirent można podzielić na kilka głównych kategorii, w tym na pojazdy. Są wśród nich:
  • walce
  • minikoparki
  • ładowarki
  • ładowarki teleskopowe
  • wozidła budowlane
  • wózki widłowe
  • koparkoładkowarki
Maszyny te sprawdzają się w każdych warunkach, szczególnie, że niektóre z nich poruszają się na gąsienicach. Przeznaczone są do kopania, wywożenia różnych materiałów, ładowania urobku na ciężarówki i wyrównywania określonego terenu.

Duże i potrzebne na każdej budowie urządzenia to także betoniarki, agregaty prądotwórcze, frezarki oraz sprężarki. Dostępnych jest również wiele narzędzi elektrycznych i pneumatycznych, np. piły, nożyce, szlifierki i listwy wibracyjne do betonu. Ważnym punktem w firmowej ofercie są ponadto podnośniki, rusztowania i windy ułatwiające prace na wysokości.

Ofertę uzupełniają sprzęty ogrodnicze, urządzenia czyszczące takie jak odkurzacze przemysłowe i myjki oraz konstrukcje służące do budowy zaplecza inwestycji. Są to płoty, słupy oświetleniowe i przede wszystkim kontenery. Mobilne lub stacjonarne, o budowie modułowej, doskonale sprawdzają się jako magazyny, sanitariaty, pomieszczenia socjalne i biura. Firma oczywiście posiada pełne wyposażenie do kontenerów, w tym meble.

Więcej informacji dotyczących firmy Ramirent i jej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. O warunkach na jakich działa wypożyczalnia można się również dowiadywać mailowo lub telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Ramirent S.A.

Ramirent S.A., Opole

Opinie (0)

Opinie o firmie Ramirent S.A.