Profesjonalna optymalizacja procesów produkcyjnych
Profesjonalna optymalizacja procesów produkcyjnych, Rafał Proszowski Peak Stress, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8722295776
REGON: 380288386
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Peak Stress to firma specjalizująca się w usługach inżynierskich. Siedziba naszej działalności znajduje się w Krakowie. Osobą zarządzającą firmą jest Rafał Proszowski.

Oferta

Jednym z profilów naszej działalności jest projektowanie maszyn. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu branżowemu, zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz narzędziami, dzięki którym swoją pracę wykonujemy precyzyjnie, bezproblemowo oraz zawsze w terminie.

Do naszych obowiązków należy:
  • projektowanie maszyn,
  • projektowanie konstrukcji stalowych,
  • projektowanie CAD,
  • obliczenia dynamiczne konstrukcji,
  • analizy wytrzymałościowe konstrukcji.
Ponadto specjalizujemy się w rysunku technicznym, prowadzeniu dokumentacji warsztatowych oraz technicznych, a także optymalizacji procesów produkcyjnych. Nasze biuro konstrukcyjne tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy służą fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Podejmujemy się nawet trudnych i wymagających wyzwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a swoją pracę wykonujemy z zaangażowaniem. Jesteśmy pasjonatami nowych technologii i staramy się znaleźć nowe rozwiązania dla różnych wyzwań technicznych. Zapewniamy życzliwą i profesjonalną obsługę oraz konkurencyjność cen.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.

Artykuły

Czy warto mieć dom energooszczędny?
Czy warto mieć dom energooszczędny?
Dom energooszczędny jest bardzo tani w eksploatacji. Aby spełniał swoje funkcje, musi być dobrze zaprojektowany, np przez firmę Rafał Proszowski Peak Stress

Wideo

Kontakt

Kontakt Rafał Proszowski Peak Stress

Rafał Proszowski Peak Stress, Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie Rafał Proszowski Peak Stress

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Filip
Filip
5.0
18.09.2019
Pełen profesjonalizm. Usługi inżynierskie na najwyższym poziomie, wszystko według ustaleń i wytycznych. Biuro konstrukcyjne jest bardzo elastyczne względem klienta i otwarte na wszelkie sugestie.