Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5271004573
REGON: 670976245
Rok założenia:
1997

Polecane oferty

Prawidłowo zamontowana instalacja elektryczna i odpowiednio rozmieszczone przewody to podstawa funk...
Specjalizujemy się w usługach instalacyjnych. Realizujemy je w budynkach przemysłowych, biurach, lo...
Obszar naszej działalności obejmuje Warszawę, a także powiaty otwocki i miński. Współpracujemy równ...
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie elektroinstalatorstwa. Wat-Instal...

O firmie

Siedziba firmy Ramsec zlokalizowana jest w Warszawie. Specjalizujemy się między innymi w zakładaniu systemów kontroli dostępu. Działalność w branży rozpoczęliśmy ponad piętnaście lat temu, a dokładnie w 1997 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą zarządzającą w firmie jest Rafał Marcinkowski.

Oferta

Firma Ramsec może Państwu zaproponować nowoczesne systemy alarmowe, które zwiększą Państwa bezpieczeństwo. Systemy te mogą być dodatkowo wyposażone w czujniki zalania oraz zadymienia, jak również znajdą zastosowanie w kontrolowaniu urządzeń i instalacji. Systemy sygnalizacji włamania i napadu proponujemy również osobom, które posiadają nieruchomości w różnych lokalizacjach.

Oferujemy także systemy ochrony przeciwpożarowej budynków, które zawierają dźwiękowe ostrzeżenie, a także systemy sterowania oddymianiem, na przykład przez klapy, wentylatory czy okna. Podejmiemy się instalacji systemów monitoringu wizyjnego, które można założyć w domach, jak również w halach i centrach handlowych. Posiadamy zarówno systemy proste, jak i złożone wielorejestratorowe.

Ponadto proponujemy systemy nagłośnienia informacyjnego, które instalujemy w salach konferencyjnych, obiektach sportowych i handlowych oraz na dworcach. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż systemów integrujących, które łączą w sobie kilka wcześniej przedstawionych systemów.

Nasi pracownicy chętnie Państwu pomogą i fachowo doradzą w wyborze odpowiedniego systemu.

Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Wyróżniamy się profesjonalizmem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Rafał Marcinkowski Ramsec

Rafał Marcinkowski Ramsec, Piaseczno

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Rafał Marcinkowski Ramsec


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.