Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6631166635
REGON: 260037579
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Nazywam się Rafał Jaworczak i prowadzę biuro obsługi prawnej w ramach którego świadczę usługi z zakresu pomocy prawnej. Moja siedziba znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, na terenie województwa świętokrzyskiego. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 2005 roku.

Oferta

Od dwunastu lat zajmuję się świadczeniem usług związanych z prawem. Moim klientom oferuję szeroki wachlarz usług prawnych z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego i rodzinnego oraz prawa pracy.

Specjalizuję się w dochodzeniu odszkodowań z ubezpieczenia OC sprawcy wobec poszkodowanego i rodzin ofiar wypadków. Mam bogate doświadczenie zawodowe, dzięki czemu jestem w stanie pomóc wszystkim osobom, które tej pomocy potrzebują.

Nieustannie śledzę nowelizacje ustaw i ich projekty, a także czytam czasopisma branżowe, żeby mieć aktualną wiedzę na temat obecnie obowiązującego prawa.

Moja oferta obejmuje między innymi sprawy spadkowe, ugody gospodarcze i porozumienia przedsądowe. Ponadto pomagam w sprawach związanych z windykacją, zakładaniem i likwidacją spółek. Gwarantuję najwyższą jakość świadczonych usług. Do każdego zadania podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Działam na terenie Skarżyska-Kamiennej i okolic. W razie potrzeby jestem dostępny pod numerem tel. 503129448.

Zapraszam do mojego biura obsługi prawnej.

Kontakt

Kontakt Rafał Jaworczak Biuro obsługi prawnej

Rafał Jaworczak Biuro obsługi prawnej, Skarżysko-Kamienna

Opinie (0)

Opinie o firmie Rafał Jaworczak Biuro obsługi prawnej


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.