Kursy na prawo jazdy
Kursy na prawo jazdy, Rafał Borawski Ośrodek szkolenia kierowców, Łomża

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7181999228
REGON: 451147580
Dodatkowe kontakty:

608 141 416

Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Ośrodek Szkolenia Kierowców Borawski znajduje się w Łomży, w województwie podlaskim. Powstał w 2006 roku i jest prowadzony przez Rafała Borawskiego. Specjalizuje się w organizowaniu szkoleń na wszystkie kategorie prawa jazdy.

Oferta

Prawo jazdy to dokument, który ułatwia zarówno życie zawodowe, jak i prywatne. Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem uprawnień do prowadzenia samochodu osobowego lub innych pojazdów, to najlepszym miejscem do rozpoczęcia nauki jest OSK Borawski. Szkoła nauki jazdy to nowoczesny ośrodek, w którym wiedzę przekazują doświadczeni instruktorzy. Kursy składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Ta ostatnia dzieli się na naukę na placu manewrowym i jazdy po mieście. Nauka praktyczna odbywa się takimi samymi samochodami i motocyklami, jakie używane są w WORD.

Oferta OSK Borawski obejmuje kursy, które przygotowują do egzaminu na:
  • prawo jazdy kategorii AM
  • prawo jazdy kategorii A1,
  • prawo jazdy kategorii A2,
  • prawo jazdy kategorii A,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • prawo jazdy kategorii C+E,
  • prawo jazdy kategorii C,
  • prawo jazdy kategorii D,
  • prawo jazdy kategorii B+E,
  • prawo jazdy kategorii T.
W ośrodku można nauczyć się jazdy samochodem osobowym, ciężarówką, autobusem oraz zestawami łączącymi samochód ciężarowy z przyczepą. Ponadto przygotowano ofertę dla miłośników jednośladów, którzy mogą poznać tajniki jazdy motorowerem lub lekkim czterokołowcem, motocyklem i lekkim motocyklem. Naukę jazdy można odbywać w najbardziej odpowiadającym Państwu trybie, np. weekendowo lub w ramach wczasów. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą szybko przystąpić do egzaminu i zdawać go w Łomży. Dla takich ludzi przygotowano wygodne miejsca noclegowe w jednoosobowych pokojach, znajdujących się tuż przy placu manewrowym. Każdy wyposażony jest w łazienkę, TV, internet i wygodne łóżka. Dla uczestników takich wakacji przygotowywane jest też wyżywienie.

Uzupełnieniem firmowej oferty są jazdy doszkalające. Niekiedy potrzebne jest więcej czasu na poznanie tajników jazdy, dlatego w OSK można poćwiczyć jazdę każdym pojazdem.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o OSK Borawski. Więcej otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu lub znajdą na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Rafał Borawski Ośrodek szkolenia kierowców

Rafał Borawski Ośrodek szkolenia kierowców, Łomża

Opinie (0)

Opinie o firmie Rafał Borawski Ośrodek szkolenia kierowców