Pełna pomoc prawna w negocjacjach
Pełna pomoc prawna w negocjacjach, Radosław Bul Kancelaria Radcy Prawnego, Kalisz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6182058579
REGON: 302675738
Rok założenia:
2014
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego prowadzona przez Radosława Bula zlokalizowana jest w Kaliszu, w województwie wielkopolskim. Działalność prowadzimy od 2014 roku. Zapewniamy pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom.

Oferta

Oferta Kancelarii Radcy Prawnego to między innymi prowadzenie spraw sądowych i administracyjnych oraz pełne zastępstwo procesowe. Do naszych zadań należy sporządzanie umów cywilnoprawnych i ich analiza. Ponadto przygotowujemy dla klientów opinie prawne i regulaminy wewnętrzne.

W ramach świadczonych usług udzielamy pomocy w zakresie prawa transportowego i przewozowego. Udzielamy porady związane z konwencją o umowie międzynarodowego przewozu drogowego towarów. Dodatkowo świadczymy usługi w ramach kontraktowego prawa rzeczowego i prawa cywilnego. Podejmujemy się wszelkiego rodzaju spraw ubezpieczeniowych i administracyjnych. Pomagamy też w zakresie rejestrowania, zakładania spółek.

Oferta Kancelarii Rady Prawnego to także:
  • windykacja zaległych należności,
  • tworzenie regulaminów organizacyjnych,
  • pomoc prawna w zakresie prowadzenia negocjacji,
  • tworzenie regulaminów pracy,
  • tworzenie polityki bezpieczeństwa,
  • pomoc w likwidacji szkód komunikacyjnych.
Ponadto bierzemy udział w negocjacjach i sporach pracowniczych. Udzielamy porad on-line. Za pośrednictwem internetu analizujemy umowy i odpowiadamy na pisma urzędowe. W razie potrzeby przygotowujemy i wysyłamy wezwania do zapłaty, a także sporządzamy pisma procesowe.

Uzupełnienie oferty to usługi substytucji w Sądzie Okręgowym w Kaliszu i w Sądzie Rejonowym w Kaliszu. W celu przystąpienia do realizacji zlecenia należy przesłać na nasz adres mailowy akty sprawy i dokument pełnomocnictwa razem z potwierdzeniem uiszczenia opłaty skarbowej.

Kontakt

Kontakt Radosław Bul Kancelaria Radcy Prawnego

Radosław Bul Kancelaria Radcy Prawnego, Kalisz

Opinie (0)

Opinie o firmie Radosław Bul Kancelaria Radcy Prawnego