Porady prawne z zakresu prawa cywilnego i karnego
Porady prawne z zakresu prawa cywilnego i karnego, Radca Prawny Patryk Łytko. Prawnik, Kancelaria Prawna, rozwód., Wałbrzych

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8862995396
REGON: 366083376
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego, której właścicielem jest Patryk Łytko, znajduje się na terenie Wałbrzycha, w województwie dolnośląskim. Adwokat udziela porad prawnych.

Oferta

Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa prawna. Adwokat udziela konsultacji zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Zakres obowiązków mecenasa obejmuje przede wszystkim sporządzanie dokumentów prawnych, przygotowanie pism procesowych, wydawanie opinii prawnych oraz pomoc w rejestracji działalności gospodarczej. Do zadań prawnika należą również między innymi:
  • reprezentacja Klienta przed sądami i organami ścigania,
  • zastępstwo procesowe,
  • rozwody,
  • separacje,
  • alimenty,
  • kontakty z dzieckiem,
  • windykacja należności,
  • zaskarżenie uchwały wspólnoty mieszkaniowej,
  • zasiedzenie,
  • odwołanie od wypowiedzenia umowy o pracę.
Kancelaria adwokacka podejmie się również obrony w sprawach karnych oraz reprezentacji oskarżycieli posiłkowych i prywatnych. Dodatkowo sporządzi pozwy, sprzeciw od nakazu zapłaty, wyroku zaocznego oraz nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym. Pomoc prawna udzielana jest nie tylko stacjonarnie, ale również przez Internet.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Radca prawny i porady prawne
Radca prawny i porady prawne
W niektórych sytuacjach warto skorzystać z usług radcy prawnego. Pomoże on w reprezentowaniu nas przed sądem i osiągnięciu porozumienia w kwestiach finansowych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Radca Prawny Patryk Łytko. Prawnik, Kancelaria Prawna, rozwód.

Radca Prawny Patryk Łytko. Prawnik, Kancelaria Prawna, rozwód., Wałbrzych

Opinie (9)

Opinie o firmie Radca Prawny Patryk Łytko. Prawnik, Kancelaria Prawna, rozwód.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Antek
Antek
5.0
11.03.2021
Porady prawne udzielane są przez naprawdę dobrego prawnika. Warto mu zaufać.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
23.01.2021
Radca prawny bez problemu podejmie się każdej sprawy, nawet tej najbardziej skomplikowanej. Polecam.
Jarek
Jarek
5.0
25.11.2020
Adwokat bardzo rzetelny. Widać, że naprawdę chce pomóc, a nie tylko zedrzeć kasę z klienta. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Janusz
Janusz
5.0
17.09.2020
Prawnik zajmuje się większością dziedzin prawa. Miałem do załatwienia kilka spraw i o wszystkich mogłem porozmawiać w jednym miejscu.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
06.07.2020
Świetną opcją tego radcy prawnego jest fakt, że udziela porad przez internet. Taki prawnik online może pomóc w bardzo wielu przypadkach.
Piotr
Piotr
5.0
07.05.2020
Prawnik w komunikatywny sposób przekazuje informacje. Zawsze można się o coś dopytać. Bardzo fajny radca prawny.
Laura
Laura
5.0
16.03.2020
Obawiałam się spotkania z adwokatem, jednak Pan Patryk jest bardzo miły i sympatyczny. Omówiliśmy krok po kroku całą moją sprawę.
Jarosław
Jarosław
5.0
16.01.2020
Jestem zadowolony ze skorzystania z usług Pana Patryka. Dokładnie wyjaśnił mi, na czym polega problem w mojej sprawie. Myślę, że uda mi się teraz rozwiązać sprawę bezproblemowo.
Beata
Beata
5.0
19.11.2019
Bardzo sympatyczny radca prawny. Nie sądziłam, że mogę spotkać kogoś tak pełnego empatii. Miło, że mogłam porozmawiać z kimś o moich problemach związanych z finansami. Myślę, że w razie konieczności na pewno ponownie udam się do tego prawnika.