Profesjonalne projekty domów
Profesjonalne projekty domów, Ra-Ma s.c. Zakład usług projektowo-budowlanych, Stare Siołkowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9910376379
REGON: 160109900
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Zakład usług projektowo-budowlanych Ra-Ma s.c. znajduje się w Starych Siołkowicach, na terenie województwa opolskiego. Działalność prowadzimy od 2007 roku. Zajmujemy się projektowaniem obiektów. Właścicielami są Robert Radomski i Mateusz Macioszek.

Oferta

Głównym profilem działalności naszej firmy Ra-Ma jest budownictwo i projektowanie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do wszystkich swoich obowiązków. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, w pełni skupiając się na efektach.

Świadczymy szeroki zakres usług, które obejmują adaptacje projektów domów, przygotowanie warunków przyłączeniowych oraz projektowanie przyłączy, opracowanie świadectw energetycznych, utrzymywanie książek obiektów budowlanych i innych tego typu dokumentów, nadzór budowlany, indywidualne aranżacje wnętrz oraz projekty domów oraz wykonywanie wizualizacji obiektów.

Ponadto nasza ekipa budowlana zajmuje się budownictwem indywidualnym, przemysłowym i specjalistycznym wszystkich branż budowlanych i instalacyjnych.

Do tego typu działań należą m.in. wykonywanie projektów osiedli i budynków mieszkalnych zarówno wielorodzinnych, jak i jednorodzinnych, projektowanie wnętrza wybranego projektu, a także projektowanie obiektów użyteczności publicznej, np. biurowych, hotelowych, gastronomicznych, usługowych i oświatowych.

Nasi specjaliści wykonują projekty na licencjonowanym, wielostanowiskowym oprogramowaniu komputerowym Archon, który nadzoruje rzeczywisty trójwymiar obrazu projektowanego obiektu na zewnątrz i wewnątrz - od momentu rozpoczęcia prac koncepcyjnych aż do końca projektu.

Profesjonalnie świadczone przez nas usługi spotkały się z przychylnością już wielu klientów. Udzielamy atrakcyjnych rabatów w stosunku do cen katalogowych na zakupione projekty typowe.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Ra-Ma w Starych Siołkowicach.

Kontakt

Kontakt Ra-Ma s.c. Zakład usług projektowo-budowlanych

Ra-Ma s.c. Zakład usług projektowo-budowlanych, Stare Siołkowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Ra-Ma s.c. Zakład usług projektowo-budowlanych