Tłumaczenia, nauka i indywidualne lekcje z języka angielskiego
Tłumaczenia, nauka i indywidualne lekcje z języka angielskiego , Queens Nauka Języków Obcych Katarzyna Kiedrzyn-Wardzyńska, Marki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9521936080
REGON: 145551992
Rok założenia:
2019

O firmie

Queens Nauka Języków Obcych to szkoła języka angielskiego, którą prowadzi Katarzyna Kiedrzyn-Wardzyńska i znajduje się w Markach, w województwie mazowieckim. Oferujemy Państwu naukę języka angielskiego dla osób w każdym wieku w przystępnej formie.

Oferta

Queens to szkoła języka angielskiego stworzona w stu procentach z myślą o Klientach! Nasze usługi są dopasowywane do potrzeb i możliwości każdego, kto chce podjąć się nauki języka obcego. To Państwo decydują o tym, gdzie się spotkamy oraz jaki będzie wymiar czasu, który poświęcimy na naukę. Nasi korepetytorzy oraz nauczyciele oferują konwersacje z języka angielskiego oraz naukę gramatyki na wszystkich poziomach! W naszej ofercie znajduje się przygotowanie do egzaminów maturalnych lub gimnazjalnych. Współpracujemy również z Klientami biznesowymi, którzy chcieliby nauczyć się języka od podstaw lub poznać branżowe słownictwo.

Wśród naszych usług znajduje się:
  • nauka angielskiego w domu u korepetytora,
  • nauka angielskiego przez internet (online),
  • angielski dla dzieci i młodzieży,
  • angielski dla dorosłych,
  • tłumaczenia z języka angielskiego na polski,
  • tłumaczenia z języka polskiego na angielski,
  • tłumaczenie biznesowe.

Nauka języka przez internet to we współczesnym świecie bardzo łatwa i przystępna forma bez konieczności wychodzenia z domu. Możemy prowadzić konwersację, uczyć się nowych słówek, trenować gramatykę i rozwiązywać zadania. Niezależnie od tego, na jakim poziomie jest Państwa angielski, z pewnością uda nam się rozwinąć wasze umiejętności w komunikacji.

Zapraszamy do kontaktu ze szkołą Queens Nauka Języków Obcych z Marek nieopodal Warszawy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Queens Nauka Języków Obcych Katarzyna Kiedrzyn-Wardzyńska

Queens Nauka Języków Obcych Katarzyna Kiedrzyn-Wardzyńska, Marki

Opinie (3)

Opinie o firmie Queens Nauka Języków Obcych Katarzyna Kiedrzyn-Wardzyńska

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Magdalena
Magdalena
5.0
02.07.2020
Trochę wstydziłam się na początku chodzić na zajęcia, bo miałam ogromne zaległości, ale okazało się, że nauczyciele są bardzo mili i wyrozumiali. Teraz wiem o wiele więcej.
Michał
Michał
4.0
13.05.2020
Nauczyłem się z nim wielu potrzebnych mi słówek w pracy. Szybko poznałem nowe słownictwo i nawet nie było trudne w nauce, ponieważ w ciekawy sposób wplataliśmy je w zdanie.
Mirek
Mirek
5.0
22.03.2020
Moim zdaniem nauczyciel ze szkoły Queens jest świetny i ma bardzo dobre podejście do młodych osób. Potrafi wymyślić temat, który naprawdę mnie zaciekawi i chętnie się wypowiadam. Szlifuję tutaj mowę, a także gramatykę. Polecam.