Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9452173258
REGON: 122829020
KRS: 0000457267
Rok założenia:
2013
Branża:

Polecane oferty

Organizujemy kursy na operatorów urządzeń i maszyn budowlanych. Szkolenia odbywają się zgodnie ze s...
Kraków, os. Zielone 20 lok. 64
W ośrodku Multiprofesja prowadzimy terapię pedagogiczną, która opiera się na autorskiej metodzie mg...
Olkusz, Króla Kazimierza Wielkiego 42
Przewożenie niebezpiecznych ładunków wymaga specjalistycznego sprzętu i odpowiedniego przeszkolenia...
Moje wieloletnie doświadczenie w zawodzie instruktora praktycznej nauki zawodu i przedmiotów zawodo...

O firmie

QES Consulting jest nowoczesną firmą, specjalizującą się w organizowaniu szkoleń i kursów różnego typu oraz przeprowadzaniu audytów. Siedziba naszej spółki jest zlokalizowana w Krakowie, natomiast wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie organizacji oraz przeprowadzenia profesjonalnych szkoleń dla pracowników. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie w branży. Dzięki temu do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając fachowe doradztwo oraz wykonanie wszelkich zleceń na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w szkoleniach SCC prowadząc je w każdym z większych miast na terenie naszego kraju oraz Niemiec. Zajmujemy się organizacją szkoleń oraz egzaminów SCC zarówno dla pracowników wykonawczych oraz liniowych, a także dla osób zatrudnionych w kadrze kierowniczej i dla menagerów. Podejmujemy się również przygotowania jednodniowych lub dwudniowych szkoleń SCC.

Wszystkie certyfikaty wydawane są w ciągu trzech do pięciu dni od daty egzaminu. Posiadają one akredytację DakkS, dzięki czemu zawsze są uznawane przez pracodawców. Dodatkowo wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom kursantów zapewniamy, że wyniki są dostępne z ciągu 24 godzin od daty przeprowadzenia egzaminu.

Ponadto zajmujemy się przeprowadzaniem specjalistycznych szkoleń oraz badań z zakresu BHP, a także kursów VCA i audytów behawioralnych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, które zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą szkoleniową.

Kontakt

Kontakt QES Consulting Sp. z o.o., Sp.k.

QES Consulting Sp. z o.o., Sp.k., Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie QES Consulting Sp. z o.o., Sp.k.