Usługi instalatorsko- spawalnicze
Usługi instalatorsko- spawalnicze, PW Sartech - Konstrukcje stalowe i usługi spawalnicze, Inowrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5562516651
REGON: 385388721
Rok założenia:
2020

O firmie

Nazywam się Łukasz Sarzyński i jestem właścicielem firmy Sartech. Siedziba prowadzonej przeze mnie działalności mieści się w Inowrocławiu. Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu spawania konstrukcji stalowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Prowadzone przez nas Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sartech istnieje już od dwóch lat. Nasze doświadczenie w branży spawalniczej jest jednak o wiele dłuższe. Podejmiemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Zapewniamy usługi świadczone na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • spawanie i montaż konstrukcji stalowych,
  • montaż urządzeń przemysłowych,
  • montaż izolacji na terenach przemysłowych,
  • inne usługi spawalnicze.

W swojej pracy kierujemy się uczciwością i dbałością o każdy detal. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo gwarancję usługi wykonanej z należytą precyzją, starannością oraz z zachowaniem ustalonego wcześniej terminu. Dołożymy wszelkich starań, by każde zlecenie spełniało wszystkie Wasze oczekiwania.

Szczegółowych informacji na temat zakresu świadczonych usług, ewentualnego cennika oraz dostępnych terminów udzielamy za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Serdecznie zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt PW Sartech - Konstrukcje stalowe i usługi spawalnicze

PW Sartech - Konstrukcje stalowe i usługi spawalnicze, Inowrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie PW Sartech - Konstrukcje stalowe i usługi spawalnicze


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.