Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7393012824
Rok założenia:
2009
Branża:

Polecane oferty

Świadczymy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Specjalizujemy się, ...
Olsztyn, Warmińska 5 lok. 2
Od dwudziestu czterech lat działam prężnie w branży prawniczej. Przez ten czas znacznie poszerzyłem...
Zajmuję się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu szeroko pojętego prawa. Posiadam wieloletn...
Udzielam porad prawnych oraz prowadzę sprawy przed sądami i urzędami z różnych dziedzin prawa. Spor...

O firmie

Siedziba naszej kancelarii adwokackiej, prowadzonej przez doświadczonego adwokata Radosława Jerzego Puzyrewskiego, jest zlokalizowana w Olsztynie. Początki naszej działalności sięgają 2009 roku. Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta

W ramach działalności naszej kancelarii zajmujemy się świadczeniem kompleksowych i profesjonalnych usług prawnych. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy fachową pomoc prawną dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Udzielamy porad oraz reprezentujemy Klientów w sprawach karnych oraz cywilnych i gospodarczych. Działamy także w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Natomiast w ramach prawa ubezpieczeniowego prowadzimy sprawy o odszkodowanie. Naszym Klientom pomagamy w zakresie prawa rzeczowego i konsumenckiego oraz w ramach egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych, a także handlowych.

Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz przed podmiotami administracji państwowej i samorządowej. Działamy także jako obrońcy osób oskarżonych w sprawach karnych i karno-skarbowych oraz o wykroczenia. Sporządzamy pisma procesowe oraz opinie i ekspertyzy prawne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Dodatkowy kontakt: 728-904-222

Kontakt

Kontakt Puzyrewski J. Radosław, adwokat

Puzyrewski J. Radosław, adwokat, Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Puzyrewski J. Radosław, adwokat