Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9531081036
REGON: 91108991
Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo usługowe Ronsbud mieści się w Olimpinie, w powiecie bydgoskim, województwie kujawsko-pomorskim. Prowadzimy pracownię projektową. Właścicielem firmy jest Ryszard Kopicki. Działamy od 1994 roku.

Oferta

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu sporządzania m.in. kompleksowych projektów architektonicznych i inwentaryzacyjnych. Gwarantujemy, że szybko i sprawnie wcielimy w życie każdy Twój pomysł.

Marzysz o własnym domu? Pragniesz wznieść mury będące świadectwem nie tylko wysokiego statusu, ale i dobrego smaku? Wiemy, jak bardzo jest to ryzykowne, zwłaszcza gdy musisz rzucić na szalę większą część Twojego życiowego dorobku. Nic dziwnego, że zależy Ci na profesjonalnym doradztwie i projektach sporządzanych na podstawie rzetelnych ekspertyz. Zaufaj nam, a przekonasz się, że podjęta z nami współpraca szybko zaowocuje najlepszymi rozwiązaniami budowlanymi.

Jeśli chcesz, abyśmy w sposób profesjonalny przygotowali podwaliny pod Twój wymarzony dom, skorzystaj z naszych fachowych opinii oraz pełnego nadzoru budowlanego. Dla Ciebie przygotujemy precyzyjne badania geotechniczne i dołożymy wszelkich starań, aby prowadzone prace budowlane były zgodne ze sporządzonym wcześniej projektem. Opracujemy również projekty instalacji zewnętrznych i wewnętrznych.

Oprócz szeroko zakrojonych projektów architektonicznych dokonujemy również inwentaryzacji oraz modernizacji obiektów objętych ochroną konserwatorską.

Nasza zróżnicowana oferta dotyczy:
  • domów jedno- i wielorodzinnych
  • budynków mieszkalnych
  • osiedli domów
  • obiektów użyteczności publicznej, w tym m.in.:
    • administracyjnych
    • socjalnych
    • gastronomicznych
Nie boimy się wyzwań i obejmujemy naszą działalnością również obiekty kultu religijnego oraz duże obiekty przemysłowe.

Świadczone usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt PU Ronsbud Ryszard Kopicki

PU Ronsbud Ryszard Kopicki, Olimpin

Opinie (0)

Opinie o firmie PU Ronsbud Ryszard Kopicki