Sprzedaż miodu i produktów pszczelich
Sprzedaż miodu i produktów pszczelich, Pszczelarnia Słodnik Marta Słodnik - Sprzedaż Produktów Naturalnych i Edukacja Ekologiczna, Zabór

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9730911807
REGON: 384230969
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Pszczelarnia Słodnik znajduje się w Zaborze, na terenie województwa lubuskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów naturalnych, w tym miodów. Nasze tradycje pszczelarskie sięgają lat 20 XX wieku. Właścicielem jest Marta Słodnik.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej Pszczelarni Słodnik jest sprzedaż wyrobów pszczelich. W naszej ofercie można znaleźć między innymi świeczki z wosku pszczelego. W sprzedaży posiadamy również pyłek kwiatowy, który ma wiele właściwości, między innymi wspomaga odchudzanie, wzmacnia organizm po leczeniu chemioterapią i radioterapią czy odtruwa organizm z kofeiny.

W sprzedaży posiadamy również propolis z którego najczęściej wytwarzane są maści i nalewki wspomagające leczenie stanów zapalnych dróg oddechowych, chorób wrzodowych żołądka czy zapalenia wątroby, a ponadto pomaga w pozbyciu się zranień, owrzodzeń, grzybic, odleżyn i oparzeń.

Oferujemy także pyszne miody, w tym:
  • miód rzepakowy,
  • miód akacjowy,
  • miód lipowy,
  • miód gryczany,
  • miód wielokwiatowy,
  • miód faceliowy.
Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy organizacja i prowadzenie wycieczek edukacyjnych, na których uczestnicy uzyskają wiedzę o pszczołach i innych owadach zapylających. Prowadzimy lekcje edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych czy przedszkoli, jednak możemy także zaproponować spotkania firmowe wraz z degustacją produktów pszczelich.

Regularnie uczestniczymy w szkoleniach szkoleniach i warsztatach pszczelarskich chcąc poszerzać swoją wiedzę. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdą Państwo pełną ofertę. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do Pszczelarni Słodnik.

Artykuły

Pszczelarnia Słodnik – apiturystyka dla każdego!
Pszczelarnia Słodnik – apiturystyka dla każdego!
Pszczelarnia Słodnik to pasieka z wieloletnią tradycją. Od pokoleń prowadzona jest przez tę samą rodzinę. Obecnie każdy może ją odwiedzić. Dlaczego warto?

Wideo

Kontakt

Kontakt Pszczelarnia Słodnik Marta Słodnik - Sprzedaż Produktów Naturalnych i Edukacja Ekologiczna

Pszczelarnia Słodnik Marta Słodnik - Sprzedaż Produktów Naturalnych i Edukacja Ekologiczna, Zabór

Opinie (1)

Opinie o firmie Pszczelarnia Słodnik Marta Słodnik - Sprzedaż Produktów Naturalnych i Edukacja Ekologiczna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Magdalena
Magdalena
5.0
23.07.2021
Świetnie przeprowadzona wycieczka po Pszczelarni, moje dzieci były zachwycona. Nie ukrywam, że ja również. Pozdrawiam!