Profesjonalna produkcja wyrobów rybnych
Profesjonalna produkcja wyrobów rybnych, PSJ sp. z o.o. Sp.k., Siedlec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 15:00
Wt.
06:00 - 15:00
Śr.
06:00 - 15:00
Cz.
06:00 - 15:00
Pt.
06:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9231465643
REGON: 970684220
KRS: 0000132162
Dodatkowe kontakty:

683 848 360

Rok założenia:
1992

O firmie

PSJ to firma kompleksowo zajmująca się przetwórstwem rybnym. Siedziba firmy mieści się w Siedlcu, na terenie województwa wielkopolskiego. Na rynku działamy od 1997 roku. Bogate doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Nasze produkty eksportujemy do krajów UE, USA oraz do Kanady. Współpracujemy z wiodącymi firmami. takimi jak Homann czy Lisner.

Oferta

Nasz zakład w pełni dostosowany jest do produkcji przetworów spożywczych. Dysponujemy parkiem maszynowym najnowszej generacji. Zapewniamy, że zakład spełnia wszelkie normy GMP oraz Systemu Zapewnienia Jakości Zdrowotnej. Posiadamy również wdrożone i certyfikowane standardy wysokiej jakości: IFS, BRC i MSC. Nasz rozbudowany zakład ma szereg linii przeznaczonych do produkcji marynat, wyrobów w olejach w słoikach, wyrobów żelatynowych czy koreczków śledziowych. Ponadto znajdują się u nas mroźnie, chłodnie czy laboratorium mikrobiologiczne i fizyko-chemiczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
  • śledzie w oleju
  • marynaty octowe
  • makrele w galarecie
  • morszczuki w galarecie
  • śledzie w żelatynie
  • roladki śledziowe w sosach
Produkujemy również rolmopsy z miksem paprykowym czy przysmaki kaszubskie. Uzupełnieniem naszej oferty jest specjalistyczny transport artykułów spożywczych. Dysponujemy certyfikatami, które są niezbędne do transportu krajowego i międzynarodowego.

W produkcji kierujemy się polityką wysokiej jakości. Nasze wyroby są bezpieczne dla zdrowia, spełniają ścisłe standardy. W pracy kierujemy się dobrem naszych klientów, dlatego dbamy o ich pełną satysfakcję. Ponadto zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.


Kontakt

Kontakt PSJ sp. z o.o. Sp.k.

PSJ sp. z o.o. Sp.k., Siedlec

Opinie (0)

Opinie o firmie PSJ sp. z o.o. Sp.k.