Ośrodek wypoczynkowy pełen zieleni
Ośrodek wypoczynkowy pełen zieleni, Przymorze Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo usługowo - turystyczne, Rowy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8390202393
REGON: 770528495
KRS: 0000018213
Rok założenia:
1984

O firmie

Ośrodek wypoczynkowy Bungalowy znajduje się w Rowach, w powiecie słupskim, w województwie pomorskim. Prowadzony jest przez spółkę Przymorze ze Słupska, której początki sięgają 1976 roku. Od wielu lat ośrodek jest miejscem tłumnie odwiedzanym przez turystów z całej Polski.

Oferta

Wypoczynek nad morzem to dla wielu osób ulubiona forma spędzania wakacji. Jeśli szukają Państwo spokojnego i komfortowego miejsca na urlop w gronie rodziny i znajomych, to najlepszym wyborem jest ośrodek wypoczynkowy Przymorze. Położony w uroczej, nadmorskiej miejscowości Rowy, gwarantuje pobyt na wysokim poziomie. Miejscowość jest otoczona sosnowym lasami, a największe atrakcje przygotowane dla wczasowiczów to dwa kąpieliska. Piękna plaża zachęca do opalania się i zabaw w wodzie, tym bardziej, że w ośrodku użyczane są sprzęty plażowe, a okoliczne lasy oraz jezioro Gardno skłaniają do pieszych wędrówek.

Sam ośrodek Bungalowy składa się z wielu budynków wyposażonych w łazienki, telewizję, dostęp do internetu oraz aneksy kuchenne. Dla gości przygotowano drewniane i murowane domki, w tym:
  • domki dwuosobowe
  • domki trzyosobowe
  • domki czteroosobowe
  • domki pięcioosobowe
  • domki sześcioosobowe
Część z domków to znane w całej Polsce domki typu Brda, natomiast pozostałe obiekty to apartamenty o podwyższonym standardzie. Wszystkie zostały tak zaprojektowane i urządzone, by można w nich było wygodnie spać, przygotowywać posiłki i spędzać czas na ulubionych rozrywkach. Wygodne meble przynoszą odpowiedni komfort po pełnym wrażeń dniu, a tarasy domków idealnie nadają się do organizowania spotkań ze znajomymi i grillowania. Dla wygody gości ośrodka możliwe jest wykupienie jedzenia oraz spędzanie wczasów ze swoimi pupilami.

Atrakcje przygotowane dla gości, to poza położonym kilkaset metrów od ośrodka morzem, możliwość darmowego skorzystania z basenu, kortu tenisowego i boisk sportowych.

Więcej informacji o ośrodku Przymorze znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie rezerwacji można się kontaktować telefonicznie i mailowo.

Kontakt

Kontakt Przymorze Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo usługowo - turystyczne

Przymorze Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo usługowo - turystyczne, Rowy

Opinie (0)

Opinie o firmie Przymorze Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo usługowo - turystyczne