Hotel i restauracja w centrum Słupska
Hotel i restauracja w centrum Słupska, Przymorze Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo usługowo - turystyczne, Słupsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 8390202393
REGON: 770528495
KRS: 0000018213
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Przymorze powstało w 1992 roku, a jego siedziba znajduje się w Słupsku, w województwie pomorskim. Spółka prowadzi w mieście dwa hotele: Staromiejski i Zamkowy. Oba gwarantują pobyt w doskonałych warunkach.

Oferta

Jeśli planują Państwo odwiedzenie Słupska, to najlepszym rozwiązaniem będzie zarezerwowanie noclegu w Hotelu Staromiejskim lub Hotelu Zamkowym. Pokoje hotelowe, które przygotowano dla gości to pomieszczenia jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe oraz apartamenty z pięknymi widokami z okien. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, wygodne łóżka oraz telewizję i dostęp do internetu. Turyści i goście biznesowi nocujący w hotelu Staromiejskim mogą skorzystać z oferty restauracji, która serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Podawane są tu śniadania, obiady i kolacje przygotowane z najlepszych jakościowo składników i doskonale doprawione.

Hotel Staromiejski to również sala konferencyjna z rzutnikiem i dostępem do internetu. Doskonale nadaje się do wynajęcia na:
  • konferencje
  • szkolenia
  • warsztaty
  • spotkania grupowe
Dodatkowe informacje o hotelach Staromiejskim i Zamkowym, w tym cennik noclegów, znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie rezerwacji można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Kontakt

Kontakt Przymorze Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo usługowo - turystyczne

Przymorze Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo usługowo - turystyczne, Słupsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Przymorze Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo usługowo - turystyczne