Badania laboratoryjne dla zwierząt domowych
Badania laboratoryjne dla zwierząt domowych, Przyjaciele Gabinet weterynaryjny lek. wet. Aneta Wiktorowicz, Radzymin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 20:00
Wt.
09:00 - 20:00
Śr.
09:00 - 20:00
Cz.
09:00 - 20:00
Pt.
09:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1251190470
REGON: 141558916
Rok założenia:
2008

O firmie

Gabinet weterynaryjny Przyjaciele założyliśmy w 2008 roku na terenie Radzymina, w województwie mazowieckim. Diagnozujemy i leczymy choroby u zwierząt domowych. Zajmujemy się również profilaktyką. Usługi realizujemy pod kierownictwem właścicielki gabinetu, lekarza weterynarii Anety Wiktorowicz.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

W Gabinecie Weterynaryjnym Przyjaciele, który prowadzimy, Klienci mogą zapisać się na badanie profilaktyczne swojego pupila. Coroczne badania kontrolne obejmują biochemiczny profil ogólny, badanie kliniczne, morfologię krwi, a także zdjęcie klatki piersiowej za pomocą aparatu RTG oraz EKG u starszych zwierząt. Podczas kontrolnej wizyty badamy stan oczu, uszu, jamy ustnej oraz zębów. W razie zdiagnozowania choroby decydujemy się na formę leczenia farmakologicznego lub operacyjnego. Klienci mają dostęp do konsultacji specjalistycznych, na których przyjmuje lekarz onkolog, kardiolog, okulista, czy dermatolog.

Do naszych usług należy również:
  • leczenie zwierząt egzotycznych,
  • szczepienie profilaktyczne psów i kotów oraz gryzoni (zajęczaki),
  • usuwanie kamienia nazębnego metodą ultradźwiękową,
  • profilaktyka chorób przyzębia,
  • położnictwo i zapobieganie ciąży,
  • kastracja psów i kotów,
  • odrobaczanie,
  • chipwanie zwierząt,
  • wystawianie paszportów dla zwierząt,
  • porady żywieniowe.
Oferujemy również sprzedaż karm leczniczych i bytowych. Zajmujemy się dietetyką zwierząt domowych. W ofercie posiadamy karmy dla zwierząt młodych i rosnących, a także dla zwierząt kastrowanych, sterylizowanych, chorych, czy starszych.

Dodatkowo w ofercie usług znajduje się leczenie zwierząt egzotycznych tj. królików, świnek morskich, gadów oraz drobiu ozdobnego, gołębi.

Oferujemy także wizyty domowe. Dla stałych Klientów przewidujemy dostawę karm do domu.

Więcej informacji o Gabinecie Weterynarii Przyjaciele, który prowadzimy w Radzyminie, można zasięgnąć na naszej stronie internetowej.

Zakres działalności

Artykuły

W jakich sytuacjach sterylizacja suczki lub kotki w Gabinecie Weterynaryjnym Przyjaciele jest korzystna?
W jakich sytuacjach sterylizacja suczki lub kotki w Gabinecie Weterynaryjnym Przyjaciele jest korzystna?
Zabieg chirurgiczny taki jak sterylizacja suki lub kotki w Gabinecie Weterynaryjnym Przyjaciele może budzić w nas niepewność. W artykule przybliżamy procedurę.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Przyjaciele Gabinet weterynaryjny lek. wet. Aneta Wiktorowicz

Przyjaciele Gabinet weterynaryjny lek. wet. Aneta Wiktorowicz, Radzymin

Opinie (13)

Opinie o firmie Przyjaciele Gabinet weterynaryjny lek. wet. Aneta Wiktorowicz

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

pies_ogrodnika
pies_ogrodnika
5.0
13.05.2022
Jesteśmy ich stałymi bywalcami. Zabieram tu psiaka na kontrole i szczepienia. Mają przyzwoite ceny i naprawdę miłych weterynarzy. W dodatku na miejscu można wykonać morfologię krwi i kupić dobrą karmę.
Filip
Filip
5.0
16.03.2022
Polecam ich, ponieważ mają nowoczesną klinikę z dostępem do aparatów RTG i EKG. Potrafią poprawnie zdiagnozować chorobę. Dzięki ich wiedzy szybko wykryliśmy raka jelita u mojego psa.
Karolina
Karolina
5.0
19.01.2022
Zaczipowałam tu moją kotkę. Usługa nie była droga i wykonana bardzo szybko.
Ola
Ola
5.0
16.11.2021
Kiedyś nie miałam wyjścia i musiałam ich poprosić i wizytę domową. Mój pies był po kastracji i bałam się, że coś jest z nim nie tak. Lekarka bez problemu przyjechała i oceniła stan zwierzęcia. W gabinecie wykonała dodatkowe badania i okazało się, że na szczęście to tylko lekkie skutki uboczne po zabiegu.
Aśka
Aśka
5.0
20.09.2021
Mają na sprzedaż bardzo dobre karmy o porządnym składzie. Cena jest przystępna, a przy większej ilości sami dowożą do domu.
pies w szoku
pies w szoku
5.0
21.07.2021
Lekarz wczuwa się w zdrowie swoich pacjentów. Od razu poznaje mojego psa i pamięta jego imię, więc widać, że naprawdę interesuje się jego zdrowiem. Weterynarz pomógł mi dopasować karmę dla Alexa, ponieważ wcześniej miał problemy żołądkowe. Teraz wszystko jest okej.
Ewka
Ewka
5.0
07.05.2021
Widać, że to miłośnicy zwierząt. Podczas badania mojego psa byli bardzo delikatni, ale też stanowczy i widać było, że wiedzą co robią. Niestety mój pies ma problemy z sercem i dostał specjalne tabletki na poprawę. Po kilku miesiącach odnotowaliśmy o wiele lepsze wyniki.
Adela
Adela
5.0
21.03.2021
Lekarz prawidłowo zdiagnozował chorobę u mojej kotki. Podjął również kroki, aby znaleźć odpowiednie leki i zaplanował cały cykl leczenia. Aktualnie wyniki pokazują, że kotka wraca do zdrowia. Mam o nich jak najlepsze zdanie.
Gosia
Gosia
4.0
17.01.2021
Byłam tutaj na zdjęciu kamienia u mojego 7-letniego psa. Gabinet posiada specjalny aparat do metody ultradźwiękowej, więc udało się szybko wykonać cały zabieg. Polecam tę metodę.
forumowicz
forumowicz
5.0
19.11.2020
Co roku przychodzę tutaj na szczepienie mojego psa. Podczas kontroli weterynarz bada dokładnie oczy, uszy i zęby psa. Wykonuje też morfologię krwi. Jest dokładny i dzięki tym krótkim badaniom mam pewność, że nic złego nie dzieje się u mojej psiny.
Hubert
Hubert
5.0
29.09.2020
Polecam wszystkim tę lecznicę. W środku gabinet jest wyposażona w profesjonalny sprzęt medyczny. Nie trzeba nigdzie jeździć, aby wykonać morfologię krwi, czy badanie RTG. Naprawdę mają dobre wyposażenie i szczegółowo badają zwierzęta.
Dorota
Dorota
5.0
26.07.2020
Serdecznie polecam ten gabinet. Uważam, że mają świetną obsługę i doświadczonych weterynarzy. Kiedy moja suczka była w ciąży, miała tu regularnie wykonywane wszystkie najważniejsze badania. Pani weterynarz prowadziła jej ciążę. Sunia urodziła zdrowe maluchy, ale również sama zachowała dobry stan zdrowia.
M
M
5.0
30.04.2019
Najlepszy i najbardziej rzetelny weterynarz w Radzyminie i okolicy. Wysokie kompetencje. Polecam